Bayram coşkusu KidZania’da yaşanıyor

Dünyanın 1 numaralı çocuk cumhuriyeti KidZania, bu yıl da Kurban Bayramı’nda birbirinden eğlenceli aktivite ve sürprizlerle çocuklara bayram coşkusunu doyasıya yaşatmaya hazırlanıyor. KidZania bayrama özel Pazartesi günü de açık olacak…

10 Eylül 2016 10:58
Bayram coşkusu KidZania’da yaşanıyor
Akasya’da yer alan ve eğlence, bilgi ile deneyimi bir arada sunan KidZania, Kurban Bayramı’nda da güzel bir gün geçirmek isteyenlerin birinci adresi olacak. Bayramın ikinci günü olan 13 Eylül, Salı günü özel etkinliklerle kapılarını açacak olan KidZania’da bayram süresince renkli ve heyecanlı etkinlikler hem küçüklere hem de yetişkinlere unutamayacakları bir bayram yaşatacak.

Salı günü bayrama özel bir program gerçekleştirilecek KidZania’da balon şov, sihirbazlık gösterisi ve pantomim gösterisi adeta ziyaretçilerin bayram neşesine neşe katacak.

Bayrama özel olarak 12 Eylül, Pazartesi günü 13.00-18.30 saatleri arasında açık olacak Kidzania’da 17 Eylül, Cumartesi günü de Dünya Kültürleri Festivali kapsamında birbirinden farklı etkinliklerle ziyaretçilerine kapılarını açacak. Karagöz gölge oyunu ve hokkabaz gösterilerinin yer aldığı program, okullar açılmadan önce hem çocuklar hem de yetişkinlere eğlenceli bir gün geçirtecek.

KidZania, bayram süresince tüm çocukları bayram şölenine davet ediyor. Bayramın 2. günü 13:00- 18:30 saatleri arasında açık olan KidZania’da, haftanın diğer günlerinde eğlence 10:30’da başlıyor.

Bayram özel programı

13 Eylül, Salı

13.00: Balon Şov

13.45 : Sihirbazlık Gösterisi

14.30 : Pantomim Gösterisi


17 Eylül, Cumartesi (Dünya Kültürleri Festivali kapsamında)

13.00 : Karagöz gölge oyunu

14.00 : Hokkabaz

14.45 : Karagöz gölge oyunu
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: akasya , kidzania

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz