Başbakanların tercihi Kalamata

Çanakkale Kara Savaşları'nın 100. yıldönüm törenleri kapsamında, ülkemiz tam 17 ülkenin devlet başkanı ve başbakanlarını ağırladı. Avustralya Başbakanı Tony Abbott, öncelikle Ankara'da Cumhurbaşkanımızla görüştükten sonra Barış Zirvesi için İstanbul'a geçti. Abbott, meşhur İstanbul gecce hayatını yerinde görmek istedi; eşi ve arkadaşlarıyla Kalamata'da eğlendi.

25 Nisan 2015 15:15
Başbakanların tercihi Kalamata
İstanbul gecce ve eğlence hayatına yön veren, bünyesinde Sortie, Limoncello, Salomanje, Cento per cento, Fauchon, Kalamata gibi popüler yeme içme ve eğlence mekanlarını barındıran Eksen Grup'un geçtiğimiz günlerde ağır bir misafiri vardı. Çanakkale Kara Savaşları'nın 100. yıldönümü için Türkiye'ye gelen Avustralya Başbakanı Tony Abbott, eşi ve arkadaşlarıyla eğlence için Kalamata Meyhanesi'ni tercih etti. Abbott, kusursuz eğlence anlayışı ve kaliteli hizmet prensibi için Eksen Grup'un sahibi Erol Kaynar'ı tebrik ederek mekandan ayrıldı. Kaynar, Mayıs ayının ilk haftası gerçekleşecek olan Sortie'nin açılış partisine Abbott'u da davet etti.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz