Balık Yüksel'de!

Gerçek ‘balık’ keyfi için kusursuz bir restoran..

20 Mart 2013 11:55
Balık Yüksel'de!
Huzur evde balık Yüksel’ de diyen Yüksel Karakış mezelerinde bile sadece balık odaklı olduklarını söyledi.. Gerçek ‘balık’ keyfi için kusursuz bir restoran ve oldukça da büyük. Florya’da marinanın içinde bulunan Yüksel Balık’ın çok yakınında bir tane daha şubesi var. Aynı konseptte 2 mekan da başarı yakalamak kalite, lezzet ve tazelik gibi faktörlerin bir arada buluşmasıyla kazanılmış bir zaferi ‘Yüksel Balık’ın..

En önemli özelliklerinden biri, balık denizden masanıza geliyor. Nasıl mı oluyor? Şöyle ki; Yüksel Balık’ta balıkçının balık getirmesi beklenmiyor. Tekneleriyle kendileri avlıyor en taze haliyle önünüze sunuyorlar. Doğal olarak bu da fiyatlarına yansıyor en taze balığı en uygun yiyebileceğiniz tek adres.

Torik’ten yapığı lakerda ve çirozu da kendileri yapıyorlar, mutlaka deneyin bayılacaksınız! Aynı şekilde karides salatası, kendilerine özel Mare a la Yüksel’de kesinlikle denemeniz gereken lezzetlerden.

Gamze AKSU
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Yüksel Balık , Florya

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz