Balığın en tazesi, mezenin en lezzetlisi Balıkçı By Şükrü'de!

Büyükada’lıların ve ada severlerin yakından tanıdığı “Balıkçı By Şükrü” yeni şubesini geçtiğimiz ay Fenerbahçe’de açarak nefis lezzetlerini Anadolu yakasında da sunmaya başladı.

28 Mayıs 2013 15:47
Balığın en tazesi, mezenin en lezzetlisi Balıkçı By Şükrü'de!
Çanakkale ve Ege’den gelen en taze balıkları bizzat kendi seçmesi, özel yöntemlerle pişirdiği mezeleri ve tüm misafirleri ile tek tek ilgilenmesiyle bilinen By Şükrü, Fenerbahçe Stadının yanındaki üç katlı Hasanpaşa Konağında yeni misafirlerini ağırlıyor.

Ege ve Akdeniz’in mevsim balıkları, taze otlarla yapılmış By Şükrü usulü nefis mezeleri ile damak tadına düşkünlerin vazgeçemediği lezzet durağı Balıkçı By Şükrü; Fenerbahçe Şubesinde ağırladığı misafirlerine kendi elleri ile hazırladığı balıklarını yine kendi servis ederek gönülleri de fethediyor.

Özellikle seçtiği en taze mevsim balıklarını, yine kendi usulü ile pişiren By Şükrü, aynı zamanda konağın bahçesinde cafe hizmeti vererek, balık mezelerini günün her saatinde yenilebilecek şekilde hazırlıyor.

Yumuşak etli Sarpa’dan, denizlerin kıymetlisi Sinarit’e, tuzda Lahos’dan fırında Sarıgöz’e kadar mevsim balıklarının en taze ve en lezzetlisini yiyebileceğiniz Balıkçı By Şükrü’de; kabak çiçeği dolması, zeytinli hamsi sarma, balık kokoreç, balık pastırması ve çiroz kurusunu da mutlaka tatmanızı tavsiye ederiz.

Rezervasyon : Osmanağa Mah. Kuşdili Cad.No: 99 Fenerbahçe
Tel : 0216. 700 29 29 - 30
(Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı, Şeref Tribünü girişi yanı)
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Balıkçı By Şükrü

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz