Balığın çılgın adresi Foça Balık!

Balığın “Çılgın Adresi” Foça Restaurant’ın Küçükyalı’dan sonra Ataşehir’de açtığı yeni mekanı taze balık çeşitlerini , birbirinden leziz mezeleri yılların deneyimiyle Ataşehir de sunuyor..

15 Şubat 2013 11:07
Balığın çılgın adresi Foça Balık!
Foça Balık, Küçükyalı’nın adından, ikinci mekanını 2011 yılında gün geçtikte gelişen Ataşehir’de hizmete açtı. Ataşehir balık sevenlerin her türlü zevkine hitap edecek yepyeni ve kaliteli bir mekana sahip oldu. Foça Balık, kaliteli işinin ustası aşçıları benzersiz lezzetleri ve şık dekorasyonuyla kısa sürede balık severlerin vazgeçilmez adresi oldu .Foça Balık Ataşehir’in mönüsü Küçükyalı şubesinden farklı olarak Ege otları ve Girit mezeleri ağırlıklı. Şeflerin yaratıcılığından kaynaklanan yepyeni , orijinal ve lezzetli mezeler mönüde ön plana çıkıyor.
Foça Balık Ataşehir , iki bölümden oluşuyor ve 210 kişi ağırlayabiliyor. Üst katta çocuklar için ayrılmış oyun odası bulunuyor. Foça Balık, her gün sabah 11.00 ile 23.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Foça Balık , Ataşehir

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz