Babalar Günü’nde babalarınıza Gezi İstanbul Brasserie’nin eşsiz lezzetlerini sunun

Gezi İstanbul’da babanızla keyifli saatler geçirmek için seçeneğiniz çok: Sabah kahvaltıya, öğlen brunch’a, sonra tatlı’ya, akşam yemeğe, üstüne kahve’ye Gezi İstanbul’a gidip, babanıza Gezi İstanbul lezzetlerini hediye edebilirsiniz.

10 Haziran 2015 14:41
Babalar Günü’nde babalarınıza Gezi İstanbul Brasserie’nin eşsiz lezzetlerini sunun
Sunulan tüm ürünlerde %100 doğal, %100 katkısız, %100 taze, %100 el yapımı felsefesininbenimsendiği Gezi İstanbul’da farklı ürün tercihleriniz için farklı kahvaltı menüleri mevcut. Fransız Kahvaltısı, Ev Kahvaltısı, Serpme Kahvaltı menülerinin fiyatları 14TL ile 54TL arasında değişiyor. Geniş yumurta ve omlet seçeneklerinin de yer aldığı kahvaltı menüsünde Gezi Patisserie Fırını’ndan taze lezzetler de bulunuyor.
Brasserie menüsündeki yemek seçeneklerinin makarnadan, et, balık, tavuk alternatiflerine, daha hafif yemek tercih edenler içinse leziz başlangıçlardan, salata ve zeytinyağlılara kadar çeşitlilik gösterdiği Gezi İstanbul’da kullanılansebze ve meyvelerin çoğu,Trakya’daki kendi bahçesinde doğal şartlarda yetiştiriliyor.Ekmekler özel harman un ve ekşi maya kullanılarak odun fırınında pişiriliyor.

Belçika’dan ithal edilen en iyi kuvartürlerle üretilmiş %100 el imalatı çikolataları, Gezi İstanbul’un efsaneleşen pastaları ve kendi özel kahve harmanı ile de babanıza keyifli bir babalar günü armağan edebilirsiniz.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: gezi istanbul , babalar günü

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz