Ayrıcalıklı bir restoran; FONDUE

İstanbul kuşkusuz dünyanın en güzel kentlerinden birisi. Ve İstanbul, farklı kültürlerin buluştuğu ve bir araya geldiği bir nokta. Ancak böylesi büyük bir kentte gerçek anlamda İsviçre ve İtalyan mutfağının örneklerini bulmak çok zor. İşte Fondue Restaurant, küresel kent İstanbul’a, başta fondü olmak üzere İsviçre ve İtalyan mutfağının en seçkin, en gerçek lezzetlerini sunmak için yola çıktı.

06 Aralık 2013 12:04
Ayrıcalıklı bir restoran; FONDUE
Konuklarını kent yaşamının boğucu ortamından uzaklaştırmayı ve nezih bir ortamda ağırlamayı amaç edinen Fondue Restaurant, hizmet sektörünün çeşitli alanlarında 40 yılı aşkın bir tecrübenin ürünü. Fondue Restaurant'ın arka planında 1973'te kurulan ve Dekoryum, Done Organizasyon, Aura Suites gibi kurumları bünyesinde bulunduran Elektrooptik var. Nitekim tüm bu bilgi, birikim, profesyonellik ve tecrübeyi Fondue Restaurant’ın hizmet kalitesinde fazlasıyla görebiliyorsunuz. Hayatta en mükemmeli arayanlar ve benimseyenler için Fondue Restaurant en doğru seçim.

Fondue Restaurant’da ailenizle, dostlarınızla, iş ortaklarınızla baş başa keyifli anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca her türlü altyapısıyla iş toplantılarınız için Fondue Restaurant size bulunmaz bir ortamı sunuyor. Dilerseniz leziz bir yemek eşliğinde, telekonferans yoluyla mekan sınırını ortadan kaldırabilir, iş görüşmelerinizi güzel bir görünüme büründürebilirsiniz.

Fondue Restaurant menüsü ağırlıklı olarak peynir fondülerinden, et-balık fondülerinden, rakletlerden ve tatlı olarak da çikolata fondüsünden oluşuyor. Ancak farklı tatlar arayan konuklarımızı da unutmadık. Sizlere farklı alternatifler sunuyoruz. İtalyan mutfağının en başarılı örneklerini içeren ana yemekler menüsüyle, yine İtalyan mutfağından çorbalar, başlangıçlar, salatalar ve tatlılarıyla Fondue Restaurant size muhteşem lezzetler vaat ediyor.

Detaylar için tıklayınız..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Fondue

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz