Ayda, Selami Şahin, Sibel Mirkelam Nossa Costa sahnesinde...

İstanbul’un konumu en güzel eğlence mekanı Nossa Costa’da Sibel Mirkelam ve Selami Şahin fırtınası yaşandı.

14 Aralık 2013 13:33
Ayda, Selami Şahin, Sibel Mirkelam Nossa Costa sahnesinde...
Ataköy Marina’da bulunan, 360 derece denizle çevrili eğlence mekanı Nossa Costa’da sırayla önceki gecce program yapan Sibel Mirkelam ile Selami Şahin, 500 konuğa müzik ve eğlence dolu bir gecce yaşattılar.

Önce Sibel Mirkelam, söylediği birbirinden güzel eski yıllardan ve günümüzden şarkılarla kar soğuğunda herkesi ısıttı. Master’lı sanatçı Sibel Mirkelam kendisini dinleyenleri kah duygusal sesi ve yorumuyla hüzünlendirdi, kah neşeli ve ritmik şarkılarıyla coşturup oynattı.


Sibel Mirkelam’dan sonra sahne sırası Selami Şahin’deydi. Ancak Selami Şahin, yoğun ilgi yüzünden bir süre sahneye ulaşamadı.Tüm büyük sanatçıların meşhur olduğu parçaların bestecisi ve söz yazarı usta sanatçı, hatıralardan çıkmayan tüm şarkılarını tek tek seslendirdi.

İzleyiciler arasında bulunan ‘O Ses Türkiye’ yarışmasından tanıdığımız Ayda’yı sahneye davet eden Selami Şahin mikrofonu genç şarkıcıya teslim etti.

Ayda’yı sahnede gören tüm konuklar alkış ile onu şaşırttılar. “İlk defa bir mekanda bu kadar kalabalığa söyleyeceğim” diyen Ayda; 500 kişinin hep bir ağızdan, “İsyan, isyanımız var” çığlıkları ile geçen sene yarışmada da söylediği “Halil Sezai’nin ‘İsyan’ parçasını seslendirdi. ‘Bir daha’ tezerrühatıyla şarkıyı sahnede ikinci defa seslendiren Ayda’nın heyecanı görülmeye değerdi.

Şarkının bitiminde usta besteci ve sanatçı Selami Şahin, Ayda’nın sesi ve yorumunu çok beğendiğini belirterek, “Sesin de yorumunda güzel, çalışırsan, emek verirsen iyi yerlere gelebilirsin” dedi.

Daha sonra konuklar arasında ünlü türkücü Hasan Yılmaz’ı gören Selami Şahin bu kez de Yılmaz’ı sahneye davet etti.


Hasan Yılmaz, “Ankara’ya gidelim mi?” diye seyirciye sorunca Nossa Costa’nın hali görülmeye değerdi. BVS Gdoup’a ait eğlence mekanında seyircilerin çoğu ayağa kalktı ve ‘Ankara’nın Bağları’ şarkısının kıvrak ritmine eşlik edip, oynamaya başladı.

Hasan Yılmaz herkesi oynatınca Nossa Costa’da ilginç bir şey oldu ve servis durdu. Garsonlar kısa bir süre hizmet veremedi. Hasan Yılmaz, “Tespihi olan var mı?” diye sorduğunda ise orkestra çoktan “Hayatı Tespih Yapmışım” şarkısını çalmaya başlamıştı.

Konuklar, 3 saatten fazla sahnede kalan Selami Şahin’in sahneden inmesine bir türlü izin vermediler. Ünlü besteci ve yorumcu programını bitirdiğinde saatler 03.00’ü gösteriyordu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz