Ataköy Marina Park'da bir lezzet durağı..

İstanbul'da alışılmışın dışında bir yer, Ataköy Marina Park. Görkemli yatları, mavisi, alış veriş merkezi ve restoranlarıyla kendinizi Monako'da hissedeceksiniz.

10 Nisan 2013 11:47
Ataköy Marina Park'da bir lezzet durağı..
Ataköy Marina Park'ın içinde yer alan bir restoran var ki Asya ve Amerikan Mutfağı'nın en özel tatları burada, sıcak ve samimi bir ortam burada.. Merak edin biraz daha anlatacağım.


Mekanın sahibi Yıldız Tunçay marifetleri ve özgünlüğüyle on parmağı aşmış artık. MSA'da profesyonel mutfak eğitimi almış, neredeyse dünyayı gezmiş, araştırmış, yemiş, içmiş. Washington'da da Agora diye ödüllü bir mekanları var.

Ayrıca Yıldız hanımın özel tasarım keklerini, pastalarını, kurabiyelerini www.cakefactory.biz adresini ziyaret ederek özel günleriniz ve partileriniz için sipariş verebilirsiniz.


Evet, Asya ve Amerikalı bu mekanın adı Burger Noodle Kitchen. Ekmeklerinden bahsetmeden de geçemeyeceğim, böyle bir lezzet yok! İçinde kurutulmuş domates, zeytin, peynir, baharatlar aman neler neler..
Hepsini Yıldız Tunçay ve mutfak şefi Kübra Demirok hazırlıyor.

Size tavsiyem, içinde kıyma değil et olan B&N Burger, Pasific Noodle, California roll sushi ve kızarmış tulum peynirli salata.


Yurt dışından gelen oldukça fazla yabancının tercih ettiği B&N Kitchen mutfağıyla Asya ve Amerika'nın birebir lezzetlerini sunduğunu da böylelikle kanıtlamış oluyor.

Dikkat edin alışkanlık yapabilir!

Detaylar için tıklayınız..


Özlem Sucu
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz