Asuman Dabak My Cabaret’te!

Hayatı,oyunculuk yeteneği ile harmanlamış,ekranların gülümseyen yüzü usta sanatçısı Asuman Dabak, 16 Aralık 2015 Çarşamba akşamı , Etiler’de BVS Group’a bağlı My Cabaret’te, ‘Fasl-ı Asuman’ adlı tek kişilik Stand-up Kabare ile sevenleriyle buluşacak.

14 Aralık 2015 13:45
Asuman Dabak My Cabaret’te!
Konukları kahakaha ile doyuracak ‘’Fasl-ı Asuman’’ kabare ile ilgili olarak Asuman Dabak; “Hayatımızdaki olmazsa olmazlarımızı,aşklarda yaşayıp yaşayamadıklarımızı,kadınımızı ,erkeğimizi bir de benden dinleyin istedim.. Fasl-ı Asuman’da fasıl var,dans var,üstüne üstlük içinde benim dillendirdiğim şarkılar da var. Biz provalarda çok eğlendik,gülen bir insan olarak,yıllardır güldüren bir oyuncu olarak ben bu kabarede konuklarımızın çok eğleneceğini düşünüyorum. Birçok sürpriz hazırlıyorum” dedi.

Yaşam enerjisi daima yüksek olan ,gülümseyerek herşeyin üstesinden gelmeyi kendisi ne felsefe edinmiş usta sanatçı Asuman Dabak, “Fasl-ı Asuman” adlı yeni projesi için “Hayata her zaman komik ve eğlenceli tarafından bakmaya çalıştım. Bu benim yaşam biçimim.Kendimle dalga geçip eğlenebilen bir insanım. Gülümsemesenizde ,gülüyormuş gibi yaparak bile beyninizi kandırabilirsiniz,bunu kesinlikle tavsiye ederim. Hayatla eğlenmeyi başarırsanız sizi içine çekemez,siz hayatı yönetirsiniz. Bu oyunda ben varım, hayat var ve siz varsınız.İstiyorum ki bir terapistten çıktığınız andaki rahatlama hissiyle ayrılın bu showdan. Hadi diyorum, yetti gari diyorum, birlikte gülüp birlikte eğlenelim diyorum ,gecemize buyrun diyorum‘’diye konuştu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Asuman Dabak , My Cabaret

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz