Aşkın Nur Yengi Nossa Costa'da 3,5 Saat Şarkı Söyledi..

Aşkın Nur Yengi önceki gecce program yaptığı Nossa Costa’da, Alman müzisyen Carl Orff tarafından ilk kez 1937’de sahneye konulan Carmina Burana sahne kantatından ‘Carmina Burana O Fortuna’yı seslendirdi.

16 Aralık 2013 10:37
Aşkın Nur Yengi Nossa Costa'da 3,5 Saat Şarkı Söyledi..
(KANTAT: Latince ve İtalyanca'da cantare, "şarkı söylemek") ( bir çalgı eşliğinde söylenen ve genellikle birden fazla bölüm içeren sözlü beste)

Şarkıyı, orjinali gibi Latince söyleyen sanatçı büyük beğeni kazandı. Bu sürpriz performans karşısında konuklar, Aşkın Nur Yengi’yi ayakta alkışladı. Derin göğüs ve sırt dekolteli elbisesi ile göz dolduran Yengi,

”Kimler benim aşk kokan şarkılarımla evlendi?” diye soru yöneltince, konuklar Aşkın Nur Yengi’nin dillere pelesenk olmuş şarkılarını haykırmaya başladılar.


Bir konuk ”Senin kahverengi gözlerin” diye seslendiğinde, “Ohoooooo Muazzez Ersoy’a selam olsun ama o şarkı benim tevellüttüm yetmez” diyerek karşılık verdi.

Sanatçı “Serserim benim” adlı parçasını seslendirmeye başladığında BVS Group’a ait Nossa Costa’da tüm ışıklar kapatıldı ve sadece telefonların ışıkları aydınlattı mekanı.

Aşkın Nur Yengi 3.5 saat sahnede kalarak performansı ile göz doldurdu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Nossa Costa , Aşkın Nur Yengi

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz