Aşkın Nur Yengi göz kamaştırdı!

Türk müziğinin güçlü seslerinden Aşkın Nur Yengi ve besteleriyle türk müziğine yön veren Selami Şahin, önceki gecce sahne aldıkları Günay Restaruant'da misafirlerine unutulmaz bir gecce yaşattılar.

12 Kasım 2018 10:15
Aşkın Nur Yengi göz kamaştırdı!
Sevilen parçalarından 'Susma' şarkısı ile muhteşem geccenin açılışını yapan Aşkın Nur Yengi, doksanlı yıllardan günümüze dillere dolanan şarkıları ile kendisini dinlemeye gelen müzikseverlerden tam not aldı. Ünlü sanatçı bir ara sahneden inip dinleyicilerinin arasına karışarak şarkılarını sevenleriyle birlikte seslendirdi. Başarılı sanatçı kendisiyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen hayranlarını kırmayıp masaları tek tek dolaştı. ''Bu gecce herkes ile beraber hatıra fotoğrafı çektirmek istiyorum. Unutup masasına gitmediğim olursa hatırlatsın’’ diyerek müzikseverlerden alkış alan Yengi, renkli kıyafetiyle de göz kamaştırdı.


Sahnesinin ortalarına doğru bir dönem vokalistliğini yaptığı Sezen Aksu' nun sevilen parçalarından 'Unut' şarkısını seslendiren Yengi ''Sezen Aksu gibi özel bir sanatçının şarkılarını seslendirmeden programımı bitirmek istemedim'' diyerek minik serçeye olan sevgisini de dile getirdi.


Programının sonunda Mustafa Kemal Atatürk'ü anmayı da unutmayan Aşkın Nur Yengi, ''Tarihin görüp görebileceği en büyük liderlerden birine sahibiz. Naçiz vücudu aramızdan ayrılmış olabilir ama fikirleri ve bize emaneti olan Cumhuriyet ilelebet yaşayacak. Yaşatacağız...'' ifadelerini kullandı.

SELAMİ ŞAHİN "FANATİK ATATÜRKÇÜYÜM"

Muhteşem geccenin ikinci bölümünde sahne alan Türk müziğinin güçlü seslerinden Selami Şahin, dillere dolanan şarkılarıyla Aşkın Nur Yengi'den devraldığı sahnede devleşti.


Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün sekseninci ölüm yıl dönümünü unutmayarak ''Ben fanatik bir Atatürkçüyüm... Mustafa Kemal Atatürk bizim liderimiz olduğu için çok şanslıyız. O dünyanın tartışmasız en büyük lideridir. Şimdi okuyacağım şarkıyı büyük lider Mustafa Kemal Atatürk'e armağan etmek istiyorum'' ifadelerini kullanan başarılı sanatçı, sözlerinin ardından 'Özledim Teninin Kokusunu Özledim’ şarkısını seslendirdi. Usta sanatçı Günay misafirleri için hazırladığı özel repertuvarı ile şarkılarını hayranlarıyla hep bir ağızdan coşkulu bir şekilde söyledi.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz