Aşkın en panoramik hali; 'Kubbe-i Aşk'

İstanbul’un en panoramik manzaralı mekanlarından birine götürüyoruz sizi. Kubbe-i Aşk'ın aklınızı başınızdan alacak manzarasıyla İstanbul'a tekrar aşık olacaksınız! Haydi aşkın en panoramik haline, Kubbe-i Aşk'a...

10 Temmuz 2018 11:16
Aşkın en panoramik hali; 'Kubbe-i Aşk'
Yazın İstanbul'un bunaltan havasına, yoğun iş temposuna inat biz Geccemekan.com olarak sizleri düşündük ve püfür püfür havasıyla yazın keyfini İstanbul'da da yaşayacağınız harika bir mekan seçtik..


'Siz isteyin biz gerçekleştirelim'

'En değerli unsurumuz, müşterilerimiz' düşüncesiyle yola çıkan ve bu beklentiyi tam anlamıyla karşılayacak bir mekan olan Kubbe-i Aşk, Otantik havası ve tarifsiz İstanbul manzarasıyla sizin için harika bir deneyim olacak..


Bu manzarada kahvaltı yapılmaz mı hiç? Tam da İstanbul'un muhteşem manzarasına yaraşır bir kahvaltıyla güne güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.. bir Yandan size arkadaşlık edecek martıları seyrederken diğer yandan zengin serpme ve açık büfe kahvaltısıyla adı gibi aşka geleceksiniz!


Boğaz havasını ciğerlerinize çekerek enfes yemekleri yiyebileceğiniz bir yandan sevdiklerinizle iki lafın belini kırabileceğiniz bir ortam sunuyor Kubbe-i Aşk..


Bu manzaraya bir tatlı yakışır tabi ki...


Bu mekan kesinlikle nargileye bakış açışınızı değiştirecek!


Burada aşk'la başlanan her şey Aşk'la bitermiş...


Gülşen Karaağaç
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: kubbei aşk

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz