Aşkın ateşi Teppanyaki Alaturka

Teppanyaki Alaturka'nın ateşi sizleri aşkla sarmalamak için bekliyor. Birbirinden lezzetli mönüleriyle gecceyi renklendirmek ve lezzetlendirmek isteyen, fark yaratan çiftlere duyurulur..

14 Şubat 2015 13:01
Aşkın ateşi Teppanyaki Alaturka
Eşsiz ustaların parmaklarında hayat bulan Teppanyaki kültürü eşliğinde romantik anlar

Yarattığı özel konsept sayesinde Japon pişirme tekniğiyle Türk yemek kültürünü bir araya getiren Teppanyaki Alaturka, yabancı olmadığınız tatları, doyamayacağınız sağlıklı lezzetlere dönüştürüyor.

Lezzeti, yemekleri, servisi ve sunumuyla, sizi eşsiz bir yemek kültürüyle buluşturan Teppanyaki Alaturka, VIP odalarıyla da size ve misafirlerinize, gerek prestijli yemekleriniz, gerekse dost sohbetleriniz için enfes yemeklerin, birbirinden özel şarapların eşliğinde benzersiz bir konfor sunuyor.

Sağlıkla doymanızı, mutlulukla keşfetmenizi, görselliğiyle özel hissetmenizi hedefleyen Teppanyaki Alaturka, kalitesi, lezzeti, hizmeti ve ayrıcalıklarıyla yeni gözdeniz olmaya hazır.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz