Armada Teras'ta Koçani Orkestrası ve sokak lezzetleri ile 2017 Bahar Şenliği

Armada Otel, Makedon “Koçani Orkestra”sının neşeli Balkan müziği, Armada’nın meşhur sokak arabalarından sunulacak lezzetli sokak yiyecekleri ve muhteşem manzarası ile 2017 baharını Armada Teras’ta yapılacak Bahar Şenliği ile karşılıyor…

25 Nisan 2017 12:19
Armada Teras'ta Koçani Orkestrası ve sokak lezzetleri ile 2017 Bahar Şenliği
6 Mayıs, Cumartesi akşamı, Armada Otel’in Teras’ı özel bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Bahar Şenliği! İstanbul sokak dekoru içinde DJ Performans, ardından Makedon Koçani Orkestrası ile sürecek olan geceye has menü de Armada Teras’taki stilize sokak arabalarında: Köfte-Ekmek, Balık- Ekmek, Kokoreç, Arnavut Ciğeri, Nohutlu Pilav, Kuru Fasulye ve Turşu; Tatlı Arabası’nda: Portakallı Bademli İrmik Helvası, Lokma gibi lezzetler sunulacak. Gecenin sonunda, Çorba Arabası’nda, sıcacık ve taze pişirilmiş Mercimek ya da İşkembe çorbaları servis edilecek. Bahar Şenliği’ne katılmak için bir kişi 150.- TL fiyat ödeyecek ve bütün arabalardan dilediğini alıp yiyebilecek.
“Koçani Orkestra”sının neşeli Balkan müziği, Armada’nın meşhur sokak arabalarından sunulacak lezzetli sokak yiyecekleri ve muhteşem manzarası ile 2017 baharını Armada Teras’ta yapılacak Bahar Şenliği ile karşılamak için Armada Ziyafet ekibini arayabilir veya biletix.com adresinden biletinizi temin edebilirsiniz.


Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon İçin:
0212 455 44 55 - 71 - 81
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz