Armada Otel geleneksel iftar sofrası ile Eataly’de!

Lezzet arayanların buluşma merkezi Eataly İstanbul, Ramazan ayı boyunca 1994’den beri İstanbul yaşam kültürünü sahiplenen, koruyan ve yaşatan Armada Otel’ini Eataly’de misafir ediyor. 6 Haziran’dan itibaren servise başlayacak Armada Otel’in geleneksel iftar sofrasının birbirinden lezzetli tatları Eataly misafirlerini bekliyor.

18 Mayıs 2016 10:31
Armada Otel geleneksel iftar sofrası ile Eataly’de!
Eataly İstanbul, bulunduğu tüm ülkelerin yerel kültürü ve mutfağını desteklediği gibi Türkiye’nin de yerel kültürüne ait lezzetleri desteklemeye devam ediyor. Açıldığı günden bugüne kadar pek çok yerel kültürü ağırlayan Eataly bu kez, 1994’den beri İstanbul yaşam kültürünü sahiplenen, koruyan ve yaşatan Armada Otel’i geleneksel iftar sofrası ile konuk ediyor. İlk olarak 6 Haziran, Pazartesi akşamı Eataly içinde servise başlayacak Armada Otel’in iftar sofrasında birbirinden lezzetli tatlar Eataly misafirlerini bekliyor.Masalarda özel tasarım ''Armada Semaverleri''nden demleme "Çay'' ve soğuk ''Ahırkapı Şerbeti'' yer alıyor. Çeşitli iftarlıklar ile Eataly fırınından çıkacak “Ekşi Mayalı Ramazan Pidesi’nin yanı sıra “Bademli Patlıcan Çorbası”, "İç Pilavlı Kuzu Tandır'' ve “Vişneli Ekmek Kadayıfı” gibi Armada iftarlarının özel lezzetleri ramazan ayı boyunca Eataly’de olacak.


*Kişi başı: 95 TL

*Rezervasyon için: 0 212 336 66 00
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Armada Otel , Armada Teras

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz