Armada İstanbul'dan aşk dolu yarışma

Sultanahmet'in harika manzarası eşliğinde misafirlerine unutulmaz lezzetler sunan Armada Teras'tan Sevgililer Günü'ne özel instagram yarışması başladı. İşte yarışma hakkında detaylar..

04 Şubat 2016 11:14
Armada İstanbul'dan aşk dolu yarışma

ARMADA İSTANBUL "İSTANBUL AŞKI" INSTAGRAM YARIŞMASI KATILIM KURALLARI:

1. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
2. Yarışma, Facebook ve Instagram ile alakalı değildir. Facebook ve Instagram yarışmayı yönetmemekte, maddi olarak desteklememekte veya yarışmadan maddi çıkar sağlamamaktadır.
3. 18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül verilmez.
4. Kullanıcılar, yarışmaya katılabilmek için @armadaistanbul Instagram hesabını takip etmeli, fotoğraflarında #armadaistanbulaski etiketini ve @armadaistanbul ismini kullanmalıdır.
5. Basılı kartpostal ile yarışmaya katılan takipçilerimizin cümlelerini kartpostalın ilgili yerine yazıp fotoğraflaması, dijital kartpostalla katılan takipçilerimizin ise paylaştıkları kartpostal görselinin altında cümleyi yorum olarak tamamlamaları gerekmektedir.
6. Katılımcılar, Instagram'a #armadaistanbulaski etiketi ve ile yükledikleri fotoğrafların Armada Istanbul'un sosyal medya hesaplarında kullanılmasına izin vermektedirler.
7. Katılımcıların Instagram profillerinin erişime açık olması gerekmektedir.
8. Katılımcıların yükledikleri fotoğrafların kampanya konusuna, koşullarına, genel ahlak kurallarına uygunluğu Armada İstanbul tarafından tayin edilmiş moderatör yetkilileri tarafından kontrol edilecektir. Bu koşullara uymayan fotoğraflar kampanya kapsamına alınmayacaktır.
9. Katılımcılar, #armadaistanbulaski etiketi ile koydukları fotoğrafların sadece birisi ile yarışmaya katılmış sayılacaktır. Aynı kullanıcı birden fazla fotoğraf ile yarışmaya katılıyorsa en çok beğeni alan fotoğraf değerlendirmeye alınacaktır.
10. Katılımcıların, Instagram hesabına yükledikleri fotoğrafların yarışma başlangıç tarihi itibari ile (01.02.2016, Pazartesi) kullanıcıların kendi Instagram hesabından yayınlanması gerekmektedir. Daha önceden yayınlanmış fotoğraflar değerlendirilmeye alınmayacaktır.
11. Yarışma 12.02.2016 Cuma günü saat 17.00'da sona erecektir. Gerekli adımları eksiksiz olarak yapan ve en fazla beğeni alan fotoğrafların seçilmesiyle birlikte kazananları Armada İstanbul Instagram sayfasından açıklanacak ve kazananlarla Instagram üzerinden iletişime geçilecektir.
12. Armada İstanbul kampanya boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı saptanan ya da haksız yollardan kazanılan puanları tespit etmesi durumunda katılımcıyı diskalifiye etme hakkına sahiptir.
13. Katılımcı, sorumlulukların ihlalinden kaynaklanan veya meydana gelen ve/veya 3. kişiler tarafından öne sürülen veya sahiplenilen fikri mülkiyet hakları sebebiyle Armada İstanbul ve bağlı firmalarını, yetkililerini, yöneticilerini, çalışanlarını ve temsilcilerini korur ve sorumlu tutamaz.
14. Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılığı talep edilemez. Yarışma toplamında bir kişi bir kere ödül kazanabilir, birden fazla ödül kazanamaz.
15. Armada İstanbul çalışanları yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri verilmez.
16. Armada İstanbul; yarışma ödüllerini, tarihini, yarışma kapsamını, yarışma kurgu ve yapısını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
17. Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen tüm yarışma şartlarını okumuş ve anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

YARIŞMAYA ALTERNATİF KATILMA YÖNTEMİ:

Yarışmaya alternatif katılma yöntemi olarak, yan kısımda bulacağınız dijital kartpostalı, yazacağınız metinle birlikte kendi hesabınızda ve #armadaistanbulaski etiketi ile paylaşın. Bu kartpostalı, bilgisayar ya da telefonunuza sağ tıklayıp kaydederek de Instagram'da paylaşabilirsiniz.

KAZANAN KATILIMCILARIN BELİRLENMESİ:

Katımcıların @armadaistanbul instagram hesabını takip edip, yarışmaya #armadaistanbulaski etiketiyle sundukları fotoğrafların içerisinden en çok beğeni toplayan ilk üç fotoğraf, belirtilen ödüllerin sahibi olacaktır. Belirtilen kurallardan herhangi birini ihlal eden fotoğraf yarışma kapsamına alınmayacaktır.

KAZANAN KATILIMCILARA ARMAĞAN EDİLECEK HEDİYELER:

Birincilik Ödülü: Armada Sultanahmet Otel'de "Deniz Manzaralı Çift Kişilik Odada Konaklama", "Armada Teras'ta
2 Kişilik Orkestra Elite eşilğinde "Sevgililer Günü Yemeği" ve ertesi gün "Sabah Kahvaltısı"
İkincilik Ödülü: Armada Sultanahmet Otel'de 2 kişilik konaklama ve kahvaltı
Üçüncülük Ödülü: Armada Sultanahmet Otel'de 2 kişilik "Sevgililer Günü Pazar Kahvaltısı"

KATILIM SÜRESİ:

Yarışma 1 Şubat günü başlayıp 12 Şubat 17.00’da sona erecek olup, kazanan katılımcılar 12 Şubat günü saat 19.00’da açıklanacaktır.

Armada Teras hakkında detaylı bilgi ve iletişim için tıklayın.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz