Anita Doth ile sınırsız eğlence!

Anita Doth ve DJ Nils Van Zandt’ın yeni 'single'ı canlı olarak tüm dünyada ilk kez 360istanbul’da!

01 Şubat 2013 11:32
Anita Doth ile sınırsız eğlence!
90’lı yılların başında müzik listelerini alt üst eden hitleriyle akıllara kazınan 2Unlimited grubunun güzel solisti Anita Doth, 360istanbul’da limitsiz eğlenceye hazırlanıyor. Bu özel geccede Anita Doth, ünlü DJ, Nils Van Zandt ile yeni çıkardığı “Ain’t Gonna Wait on Love” single’ını lansmanından sonra tüm dünyada ilk defa canlı olarak 360istanbul’da sevenleri için söyleyecek. 9 Şubat Cumartesi geccesi bu muhteşem etkinliğe ev sahipliği yapacak 360istanbul’da dans ve eğlence sınır tanımayacak.

“There is No Limit”, “Get Ready for This”, “The Real Things”, “Twilight Zone”, “Tribal Dance”, “Let The Beat Control Your Body” hitleriyle tüm dünyayı dans ettirdiler. 90’lı yıllarda hitleriyle akıllara yer eden dünyanın ünlü ikilisi 2Unlimited grubunun solisti Anita Doth, parlayan yıldızı ile senelere meydan okuyor. Ocak 2013 sonunda DJ Nils Van Zandt ile hazırladığı yeni single’ını lanse eden güzel sanatçı, yeni parçasını tüm dünyada ilk defa 360istanbul’da canlı olarak seslendirecek. Anita Doth ve DJ Nils Van Zandt ile Avrupa’nın vazgeçilmez dans müzikleri, 9 Şubat Cumartesi geccesi 360istanbul’da müzikseverleri bekliyor.


Bu özel geccede güzel sesiyle dansa ritim katacak Anita Doth’a eşlik edecek isim, Hollandalı ünlü DJ, Nils Van Zandt. Genç yaşta büyük başarı kazanan ünlü DJ, müzik kariyerinde Pitbull, Neyo, Agnes, Coolio, Sahara, Snoop Dog ve Carl Prit gibi sanatçılar için yazdığı şarkı sözleri ve remixlediği parçalar ile adından sıkça bahsettirdi. Son olarak Anita Doth ile 26 Ocak 2013 tarihinde çıkardıkları yeni singleları “Ain’t Gonna Wait on Love” daha ilk haftasında büyük beğeni topladı. Yeni single’larını 9 Şubat Cumartesi geccesi eğlencenin adresi 360istanbul’da ilk defa canlı paylaşacak iki ünlü isim, hit parçalar ile geceyi unutulmaz yapacak.


“Ain’t Gonna Wait on Love” parçasını dünyada ilk kez canlı dinleyenlerden biri olmak istiyorsanız, 9 Şubat geccesi Hollanda’nın en iyi iki isminin coşku dolu performansına tanıklık edin. 360istanbul’da yerinizi alın, müziksiz kalmayın!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Anita Doth , 360istanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz