Anadolu Yakası söz sende!

GecceMekan takipçileri! Fırsatlar parmaklarının ucunda.. Bol keyifli çok lezzetli bir yarışma için hep bir ağızdan bağırmaya ne dersin? Anadolu Yakası söz sende! İşte bu kaçırılmayacak kampanyanın detayları..

11 Nisan 2016 09:00
Anadolu Yakası söz sende!
Anadolu Yakası söz sende!

Birbirinden eğlenceli, birbirinden keyifli tam 4 mekan!

Katılım ücreti yok, öyle oku oku bitmeyen katılım koşulları da yok! Yapman gereken tek şey @geccemekan instagram hesabını takip etmek!

Arkadaşlarınla katılacağın birbirinden keyifli tam 4 yarışma başlıyor..

Bağdat Caddesi’nde, seçeceğin bir arkadaşınla keyif dolu bir yemek mi?

Kalamış’ta çılgınlar gibi gecce eğlencesi mi?

Harika bir Karadeniz lezzet turu mu?

Keyfin şerefine nefis bir balık sofrası mı?

Canın hangisini isterse.. Yarışmanı seç, katıl, kazan!

İşte sana sunduğumuz harika fırsatlar..

Son “SESS” yarışma keyfi!


Sess Kalmış’ta bir arkadaşınla unutamayacağın bir gecce geçirmeye ne dersin? Hem de @geccemekan takipçilerine özel olarak ağırlanacaksın.. Kısacası o gecce bizdensin :)

Öncelikle @geccemekan ve @sesskalamis Instagram hesabını hemen takibe al. Her an bir Sess Kalamış özel postuyla karşılaşabilirsin.. Bu paylaşımı gördüğün an hemen LIKE yap! Bu kadar basit.. Şanslı bir @geccemekan takipçisi, bir arkadaşıyla birlikte Sess Kalamış’ta unutulmaz bir gecce geçirecek..

**

Kaçkar’da Karadeniz fırtınası kazan!


Karadeniz Mutfağı’na ne kadar hakimsin? Göster kendini.. Senin için Karadeniz yöresinin çok özel lezzetlerinden birini seçtik. Biz ne olduğunu biliyoruz, bakalım sen bu yemeğin adını bulabilecek misin?

Eğer cevabı biliyorsan, yapman gereken şey çok basit! Öncelikle @geccemekan ve @kackarrestaurant Instagram hesabını hemen takibe al. Ansızın karşına bu nefis Karadeniz lezzeti çıkacak. Resmin altına cevabı yapıştır! Ve Kaçkar’da bir arkadaşınla birlikte harika bir lezzet şölenini kazan!

**

Barbun’da harika bir ziyafet bizden!


Küçükyalı sahilinden keyfine doyum olmayan bir mekan: Barbun! Bir arkadaşınla birlikte Barbun’da çok özel bir ziyafet kazanmak ister misin?

Yapman gereken çok basit. Öncelikle @geccemekan ve @barbunbalik Instagram hesabını hemen takibe al. Barbun özel postunu hemen REPOST yap ve harika bir ziyafet kazan..

**

Ankete yorum yap, Huxo’da yemeği kap!


Bağdat Caddesi’nin renkli mekanı Huxo’da bir arkadaşınla tadına doyamayacağın enfes bir ziyafete ne dersin? Ankete katıl, görüşünü paylaş ve kazan. İşte bu kadar basit..

Yapman gereken çok basit. Öncelikle @geccemekan ve @huxo_mutfak_bar Instagram hesabını hemen takibe al. “Yorum yap yemeği kap.” Paylaşımının anketine katıl. Bir mekana girdiğinde en çok dikkat ettiğin şeyi bizimle paylaş, yorum yap. Bir arkadaşı ile birlikte Huxo’da ağırlanacak şanslı kişi sen ol!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz