Alya Frankie İstanbul Sahnesinde!

Alya, Cuma gecelerini Frankie İstanbul’da enerji dolu bir eğlenceye dönüştürüyor.

27 Şubat 2019 16:06
Alya Frankie İstanbul Sahnesinde!
1990 doğumlu genç sanatçı Alya, 90’ların en sevilen Türkçe ve yabancı şarkılarını müzikseverler ile buluşturuyor. Sevilen şarkılara kattığı kendine has yorumu ve büyüleyici sahne performansı ile Alya, Cuma gecelerini Frankie İstanbul’da enerji dolu bir eğlenceye dönüştürüyor.

2000 yılında Mimar Sinan Guzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan aldığı yan flüt eğitimi ile müzik hayatına giriş yapan Alya, 2015 yılında Los Angeles Film Okulu, Ses Mühendisliği & Müzik Prodüktörlüğü bölümünden mezun oldu.

Bulgaristan'da yapılan "Uluslararası Genç Virtüözler" yarışmasından dereceyle dönen Alya, 2015 yılında “Universoul” adında bir albüm ve bir single çıkarttı. Solisti olduğu Ozan Doğulu Orkestrası ile birlikte, Türkiye'deki ilk single çalışması olan "Efsane" adlı şarkıyı 2017 yılında yayımladı. Türkiye'nin ve İstanbul'un çeşitli yerlerinde solo konserler veren Alya, Kaliforniya’da da birçok konsere imza attı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: frankie , sahne , alya

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz