Alpay, Frankie İstanbul sahnesinde...

Frankie Istanbul’dan zamana meydan okuyanlardan hayatın değerini bilenlere armağan “Timeless Moments”, 19 Şubat Pazar geccesi efsane şarkılara sıra dışı yorumunu katan Alpay’ı ağırlayacak.

14 Şubat 2017 13:18
Alpay, Frankie İstanbul sahnesinde...
Sanatçı, müzik, mekan, menü ve şaraplar ile “zamansız” konsepti üzerine kurulan gelenekselleşen “Timeless Moments”, geceleri 19 Şubat Pazar akşamı Alpay’ı misafir ediyor. Açıldığı andan itibaren kendini kaliteli müziğe adayan Frankie Istanbul’un, müzikli Pazar geceleri beğeni toplamaya devam ediyor. Konsepte uygun olarak hazırlanan yemek & şarap eşleşmesi ile müzikten, sahneye ve menüye kadar eşsiz bir uyum içinde hazırlanan Timeless Moments, Alpay’ın
eşsiz yorumu ve unutulmaz şarkıları ile devam edecek.

“Hayalimdeki Resim”,Fabrika Kızı gibi zamanın klasikleşmiş şarkılarını 30 yıl aradan sonra Frankie Istanbul sahnesinde seslendirerek sevenlerini özlenen şarkılar ile buluşturacak olan Alpay unutulmaz bir geceye imza atacak. İyi yemek ve müziği bir arada tecrübe etmek isteyen yerli ve yabancı konuklar, 19 Şubat gecesi Frankie Istanbul’u ziyaret edebilir.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: frankie istanbul , alpay , canlı müzik , sahne

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz