Alman Deep House İkilisi Canlı Performanslarıyla Propaganda’da

Karşınızda geçmişte yaşamaya takıntılı bir türün geleceğini keşfetmeye kararlı süper kahramanları! Kristian Beyer ve Frank Weidemann'dan oluşan ve yaratıcı ritimleriyle dikkatleri üzerine çeken Alman deep house ikilisi Âme, canlı performanslarıyla Propaganda'da.

10 Aralık 2013 11:25
Alman Deep House İkilisi Canlı Performanslarıyla Propaganda’da
2001 yılında Almanya'nın Karslruhe kentinde bir plakçıda tanışan ve 2003'ten bu yana aktif müizk yapan ikilinin yenilikçi vizyonu, Sonar Kollektiv için 2003'te yayınladıkları prodüksiyonları ve kendi adlarını taşıyan ilk albümlerinde kendini hemen belli etti. Geçmişi tekrar etmeyi reddeden duruşlarını her daim ön planda tutan ikili, Dixon ve Henrik Schwarz’ın yanısıra 2006 yılında Derrick Carter ile de işbirliği yaptı. Dans müziğinin genelgeçer sınırlarını zorlayarak sürekli yeni tınılar ve melez türler üzerinde çalışan Âme, parçalarındaki orjinal vokallerden ve synthlerden asla ödün vermedi. Trendleri takip etmek yerine dans müziğin tüm zenginliğinden yararlanarak özgün set’leriyle kısa sürede dünya çapındaki kulüplerin gözdesi haline gelen Âme bugüne kadar Londra, Amsterdam, Paris ve Berlin olmak üzere birçok şehrin en gözde kulüplerinde sayısız performans sergiledi. Bu özel performans öncesi kabin, Propaganda'nın resident'larından Gökberk'e emanet.


Bilet fiyatı: 30 TL
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz