"Alışveriş Yaşatır" Kansersiz Yaşam Derneği alışveriş şenliği

Kansersiz Yaşam Derneği’nin organize ettiği geleneksel Alışveriş Yaşatır Şenliği'ne bu yıl Shangri-La Bosphorus ev sahipliği yapıyor.

27 Nisan 2015 12:14
"Alışveriş Yaşatır" Kansersiz Yaşam Derneği alışveriş şenliği
Yaşamak ve yaşatmak için “ALIŞVERİŞ YAŞATIR” Kansersiz Yaşam Derneği Alışveriş Şenliğine bekliyoruz.

Kansersiz Yaşam Derneği’nin organize ettiği geleneksel Alışveriş Yaşatır Şenliği 29-30 Nisan’da gerçekleştiriliyor!

Geçtiğimiz yıl, Kanserde Erken Teşhis Yaşa-TIR projesi kapsamında düzenlenen balo gecesinin ikinci ayağı olan Alışveriş Yaşatır Şenliği, Shangri La Bosphorus Oteli / Suite'de düzenlenecek.

Kansersiz Yaşam Derneği İcra Komitesi Başkanı Zeynep ILICALI’nın ev sahipliğinde yapılacak olan Alışveriş Yaşatır Şenliği, ünlü Uzakdoğu otelleri zincirinden, Beşiktaş merkezde, boğazın hemen kenarında yer alan Shangri La Bosphorus Otel’in, ilk kez bir alışveriş şenliğine kapılarını açmasıyla gerçekleşiyor.

Dünyaca ünlü markaların ve tasarımcıların katılımlarıyla gerçekleşecek olan Alışveriş Yaşatır Şenliği, Kansersiz Yaşam Derneği ve Akademi Organizasyon’un ortak projesidir ve tüm geliri, Kansersiz Yaşam Derneği’nin Yaşa-TIR projesine aktarılacaktır.

Kansersiz Yaşam Derneği, 2010 yılında Dida Kaymaz tarafından 7 yıl süren kanser hastalığı ile mücadelesini başarıyla tamamladıktan sonra kurulmuştur. İstanbul merkezli Dernek, Türkiye’nin dört bir yanından binlerce hastaya umut kaynağı olmaktadır.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz