"Albüm"lü gecceler sizi bekliyor

Albüm eşsiz boğaz manzarası ve 400 kişilik kapasitesi ile İstanbul eğlence hayatının yeni gözdesi!

13 Haziran 2013 12:26
"Albüm"lü gecceler sizi bekliyor
Albüm eşsiz boğaz manzarası ve 400 kişilik kapasitesi ile İstanbul eğlence hayatına iddialı bir giriş yaptı! Haftanın yedi günü açık olan ve sabahın ilk saatlerine kadar misafirlerini eğlendiren Albüm şu sıralar yoğunluklarının tadını çıkarıyor.

Müzik ve eğlence koordinatörlüğünü ünlü perküsyon ustası Tayfun Tekeli'nin yürüttüğü Abüm sabah saatlerinin ilk ışıklarına kadar (04:00) Türkçe müziğin eşsiz parçaları ile keyifli saatler sunuyor. Albüm'de eğlence sadece bunlarda sınırlı değil! Çarşamba gecceleri de Ceyhun Yılmaz turn table'ın başına geçiyor ve misafirlerini geçmişe yolculuğa götürüyor. Ceyhun Yılmaz Retrobüs ile misafirlerini 70, 80 ve 90'ların unutulmaz müzikleriyle eğlendiriyor. Artık çarşamba geccelerin nabzı retro müziklerle Albüm de atacak gözüküyor.

Sadece Türkçe müzik çalarak eğlence hayatına hızlı bir giriş yapan Albüm'ün müdavimleri bu sıralar çok! Eşsiz boğaz manzarası ve Türkçe müzikler eşliğinde İstanbul’un keyfini çıkarmak istiyorsanız Albüm'de rezervasyonunuzu bir kaç gün önceden yaptırmayı ihmal etmeyin!


Rezervasyon için: 0212 236 72 56 - 0212 236 72 55 - 0545 562 50 51

detaylar için tıklayınız
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: ALBÜM

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz