Alaçatı'nın yeni gözdesi Limon Köyiçi...

Limon Köyiçi 23 Haziran'da kapılarını açtı.

17 Temmuz 2017 16:59
Alaçatı'nın yeni gözdesi Limon Köyiçi...
Son yılların en gözde tatil rotalarından olan Alaçatı'nın yeni mekanı Limon Köyiçi 23 Haziran Cuma günü kapılarını açtı. Hazırlık aşamasında dahi merakla beklenen adını bahçesinde bulunan limon ağaçlarından alan Limon Köyiçi Cumhuriyet Caddesi'nin en dikkat çeken mekanı olmaya aday.
Turgay Işık, Hasan Başkaya, Yasin Becek ortaklığında olan Fancy Group işbirliği ve Serkan Koca'nın hem işletmeciliğinde hem de mimari konsepti ile hayata geçen Limon Köyiçi'nin mutfağı ise şef Deniz Ahmet Köse'ye ait. Pizza fırını, limon ağacı etrafında masaları ile dikkat çeken mekanda yemek öncesi ve sonrası eğlence de şimdiden merakla bekleniyor.
Mekan akşam yemek ile başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar hizmet verecek ve eğlence tavan yapacak. Limon Köyiçi'nin yemekleri, kokteylleri, ve eğlencesi ile muhteşem bir bütünlük sağlanıcak, Alaçatı müdavimlerini bu sene hem güzel lezzetlere hem de eğlenceye doyuracak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Limon Köyiçi , Alaçatı , Çeşme

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz