Alaçatı’nın Limon’unda Ünlüler Geçidi!

Alaçatı’da 3. Sezonuna kapılarını açan Limon Köyiçi’ne bayram tatilinde ünlü isimler akın etti. Limon Köyiçi, bu sezon da misafirlerine bayramda Şef Eyüp Gül önderliğinde hazırlanan lezzet dolu yemekler sonrasında Dj Yiğit Özdemir ve Dj Cenk Çöteli’nin müzik seçkileriyle eğlence dolu bir bayram yaşattı.

10 Haziran 2019 15:01
Alaçatı’nın Limon’unda Ünlüler Geçidi!
Bu yıl Dünya Mutfağı’na açılan Limon Köyiçi, ünlü isimlerin bayram sofrasına ev sahipliği yaptı. Demet Akalın ve Okan Kurt çifti, Limon Köyiçi’nin özenle hazırlanan lezzet dolu sofrasına konuk oldu. Şef Eyüp Gül’ün dokunuşlarıyla vazgeçilmez hale gelen yemekler, Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinden tam puan aldı.


Dj Yiğit Özdemir ve Dj Cenk Çöteli’nin müzik seçkileriyle eğlenmeyi tercih eden ünlü isimler arasında ise; Saba Tümer, Fettah Can, Eda Erol, Ümit Karan, Ömer Sismanoğlu gibi isimler yer alıyor. Sosyal medya fenomeni olan Burak Altındağ ve Sercan Yaşar da Limon Köyiçi’nin samimi ve eğlenceli ortamında Alaçatı’nın keyfini sürmeyi tercih edenler arasındaydı.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: limon , köyiçi , alaçatı

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz