Al SharQ ile Doğu'nun gizemini keşfedin!

Kozyatağı Hilton Otel’in içinde yer alan Al SharQ Istanbul lezzetli yemek, kaliteli servis ve iyi müziği tercih edenlerin yeni ‘buluşma noktası’ oldu. İşte detaylar...

16 Aralık 2017 10:53
Al SharQ ile Doğu'nun gizemini keşfedin!
Yeme-içme dünyasında birbirinden farklı konseptlerin yaratıcısı Ergun Yıldız ile İlgi Gövsa ve Şefika Kaya birikimlerini şimdi de Al SharQ Istanbul için birleştirdi. Şık ama rahat bir atmosfer vaad eden mekan, misafirlerine kusursuz servis anlayışıyla bütünleşen bir lezzet deneyimi yaşatıyor.
Mekanın müdavimleri arasında Saba Tümer, Ziynet Sali, Cenk Eren, Öykü serter, Özlem Yıldız ve Deniz Seki yer alıyor.


Pancarlı humus büyülüyorOrtadoğu ve Türk mutfağının sentezi olan Al SharQ Istanbul, envai çeşit mezesiyle damak tadınıza olduğu kadar çalınan müziklerle ruhunuza da hitap ediyor. Günlere ve saatlere göre değişiklik gösteren mekanın açık mutfağından taşan enerji tüm salona yayılıyor. Sofraya gelen her tabak lezzetleri kadar sunumuyla da büyülerken, menüsünde Fellah Köftesi, Lübnan Kısırı, Mouktara, Falafel ve Pancarlı humus gibi lezzetli mezeler de mevcut. Bağımlılık yapan tatlıları ise Karamelli Puding...
Özel nargile menüsüyle geccenizi renklendirin

Mekân restaurant ve teras gibi bölümlerden oluşuyor. Yemekler yenirken arka fonda size eşlik eden DJ performansı, geccenin ilerleyen saatlerinde yerini darbuka şovlara, dansözlere bırakıyor. Ortadoğu geccelerini tam anlamıyla yansıtan mekân kaliteden taviz vermeyen çizgisiyle müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz