Al Bushra yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor

Lezzetli yemekle birlikte kaliteli eğlencenin bir arada olacağı, özlenen bir anlayış getiren Al Bushra iddiasıyla yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor.

10 Haziran 2013 10:59
Al Bushra yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor
Eğlence sektöründe, başta “Asmalı Kokosh” olmak üzere birçok mekânın işletmeciliğini üstlenen Ebcin Group Orhan Ebcin ile Türkiye’nin en büyük lezzet zincirlerinden Uzak Doğu mutfağının vazgeçilmez ismi Dragon ‘un sahibi Ergun Yücebıyık güçlerini Hilton Oteli içinde bulunan Al Bushra için birleştirdi.

Bu sinerji ile sektöre; lezzetli yemekle birlikte kaliteli eğlencenin bir arada olacağı, özlenen bir anlayış getiren mekan iddiasıyla yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Eşsiz Boğaz manzarasıyla, Hilton Oteli’nin 9. katında yer alan Al Bushra, mutfağını zenginleştirerek yaptığı değişikliklerle, Lübnan mutfağını alışılmışın dışında sunduğu lezzetle İstanbul’un gerçek Orta Doğu restoranı olma özelliğini sürdürüyor.

Menüsünü zenginleştiren Al Bushra da Arap dünyasının esintilerini, yemeklerinin yanı sıra oryantal dansçıların Showlarıyla da tamamlayan mekan da eğlence her gün şölene dönüşüyor.

Al Bushra; muhteşem boğaz manzarası eşliğinde, 200 kişilik salonu, yazlık bahçesi, 40 – 60 kişilik private odalarıyla, eğlenmeyi ve lezzetli yemek yemeği bir arada arayanların yeni adresi olmaya hazırlanıyor.

Detaylar için tıklayınız..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Al Bushra

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz