AKS'de unutulmaz Ayşegül Aldinç performansı

Akasya Kültür Sanat akustik konserler serisi kapsamında başarılı sanatçı Ayşegül Aldinç’ i ağırladı. Müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde dillerden düşmeyen Sek'iz albümünden '‘Durum Leyla'’, "Aşk Gelince", "Seni Sevmek Var Ya" ve ‘'Bir Tek Gördüğüm'’ şarkılarının yanı sıra Beni Hatırla, Alimallah gibi sevilen şarkılarını ve cover şarkıları da seslendiren Aldinç, AKS misafirlerine unutulmaz bir gecce yaşattı.

20 Mart 2017 11:16
AKS'de unutulmaz Ayşegül Aldinç performansı
Ayşegül Aldinç, hayranlarından gelen yoğun istek üzerine onları kırmayarak, Durum Leyla şarkısını seyirciler arasında oturarak hep bir ağızdan alkışlar eşliğinde tekrar seslendirdi. Başarılı sanatçı, Amed Nesim-i' nin Subh-u Dem isimli 1300 yılında bestelenen ve notaları günümüze ulaşan tek şarkıyı sahnede seslendirerek büyük alkış aldı.


''Sek'iz albümünün beşinci video klibini Kenan Doğulu'nun Kendisi isimli şarkısına Kıbrıs'ta çekeceğini belirten Ayşegül Aldinç: " 'Kendisi' adlı şarkıyı Kenan Doğulu ile birlikte yaptık. Klibi Bedran Güzel yönetecek. Şarkı söylemek çok özel bir duygu. Hele sahnede söylemek bambaşka bir şey. Şarkı söylerken nasıl oyunculuğu düşünmüyorsam oyunculuk yaparken de şarkı söylemeyi düşünmüyorum. Bir dizi ya da film çekimi sırasında teklif gelirse tabi ki sahneye çıkıyorum. İkisi de severek yaptığım şeyler. Çok yönlü olmayı seviyorum" dedi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz