Akbatı Avym ile yaz okulu eğlencesi

Akbatı AVYM, Yaz Okulu ve Ağustos etkinlikleriyle minikleri dopdolu bir yaza davet ediyor..

11 Ağustos 2016 09:53
Akbatı Avym ile yaz okulu eğlencesi
Akbatı AVYM Ağustos ayında, çocuklara keyifli bir tatil geçirtecek,eğlendirirken öğretecek ve hobi kazandıracak etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Birbirinden eğlenceli çocuk etkinliklerin yanı sıra, 9 Ağustos - 8 Eylül tarihleri arasında, toplamda 5 hafta sürecek “Akbatı Yaz Okulu” haftanın iki günü miniklerle buluşacak.

Çocuklar yaz tatilini birbirinden eğitici ve keyifli etkinlerinin yer aldığı Akbatı AVYM’de geçirmeye hazırlanıyor. Hafta içi yaz okuluna katılacak olan minikler, renkli etkinlikler için hafta sonu her Cumartesi ve Pazar zemin kat havuzun önünde buluşacak. Etkinliklerin tamamı 14:00 – 16:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Akbatı Yaz Okulu, 9 Ağustos’ta,“Ebeveynle Körebe Resim Oynuyoruz”etkinliğiyle başlıyor. Ebeveyn ve çocuğun sırayla birbirine kılavuzluk edeceği eğlenceli oyun ile kontrolü elde tutmanın sırları keşfedilecek. 11 Ağustos Perşembe günü ise tüm çocuklar tek bir resim üzerinde çalışarak birlikte faaliyet yapmanın güzel yanlarını öğrenecek.

16 Ağustos’ta“Kes Yapıştır, Kendi Dünyanı Yarat”etkinliği gerçekleşecek.Minikler bu etkinlikte, dergilerden kesilen fotoğraflardan hayallerindeki dünyayı kolaja dökecek ve iç dünyalarını anlatacak. 18 Ağustos’taki“Çamurdan Heykel: Başka Dünyadan Gelen Canlıları Ağırlıyoruz” etkinliği ile çocuklar, başka dünyadan gelmiş hayali canlı ve kendileri için çamurdan evler yapacak.

23 Ağustos günü “İleri Dönüşüm: Evdeki Malzemelerden Cüzdan Ve Mızıka Yapıyoruz” etkinliğinde, kullanılmış malzemelerden daha iyi bir malzeme yaratmayı sağlayan “upcycling” ile tanışacak olan minikler, 25 Ağustos’ta “Orf Müzik Tekniği İle Vücudumuzla Müzik Yapıyoruz” etkinliğinde çılgın bir eğlenceye katılacak.

31 Ağustos’ta “Büyüten Eğlendirici Atıştırmalıklar Hazırlıyor Ve Tadıyoruz” etkinliğinde çocuklara sağlıklı beslenmenin keyifli yanları öğretilecek. Ebeveynler ve çocuklar sağlıklı, eğlenceli ve lezzetli atıştırmalıkları birlikte tadacaklar. 1 Eylül günü ebeveynler ve çocuklar yine birlikte “Güçlendiren Eğlendirici İçecekler Hazırlıyor Ve İçiyoruz” etkinliğine katılacak. Bu etkinlikte ise meyve ve sebzelerin doğal şekeri ile hazırlanmış, sağlıklı, eğlenceli ve lezzetli içecekler öğrenilecek ve tadılacak.

Akbatı Yaz Okulu’nun son haftasında minikler, 6 Eylül günü “Parayı Öğreniyoruz: Kendi Kumbaralarımızı Tasarlıyoruz” etkinliği ile parayı tutumlu kullanmayı öğrenecek ve kendi kumbaralarını tasarlayacak.8 Eylül günü, MacFit katkılarıyla düzenlenen “Ailemle Pilates Yapıyoruz”etkinliğinde ise doğru vücut duruşunun nasıl olması gerektiği, ağır çanta taşımanın kamburluğa sebep olması gibi konular ebeveynler ile çocuklara oyunla ve sporla keyifli bir şekilde anlatılacak.

Akbatı AVYM, yaz okulunun yanı sıra Ağustos ayı çocuk etkinlikleriyle de minikleri eğlenirken, el becerilerini geliştirmeye ve yaratıcılığa davet ediyor. Minikler, evlerini güzelleştirecek objeleri, farklı materyallerden hobi malzemeleriyle Akbatı AVYM’nin keyifli etkinliklerinde yapacak.

6 Ağustos’ta rengarenk rüzgar gülü yapacak olan minikler, 7 Ağustos’ta seramik rüzgar çanı, 13 Ağustos’ta ahşap mozaik ve 14 Ağustos’ta seramik mumluk yapacak. 20 Ağustos’ta askılı fener yapacak olan küçükler, 21 Ağustos’ta “Keçeden Deniz Feneri ve Kayık yapıyoruz”,27 Ağustos’ta “Çiçek Saksısı Yapıyoruz”ve 28 Ağustos’ta“Deniz Kabuklu Bileklik Yapıyoruz” etkinliğine katılacak.Akbatı AVYM Yaz Okulu programı

09 Ağustos / 14:00-16:00 – Ebeveynle Körebe Resim Oynuyoruz
11 Ağustos / 14:00-16:00 – İmece Resim Yapıyoruz
16 Ağustos / 14:00-16:00 –Kes Yapıştır, Kendi Dünyanı Yarat Etkinliği Yapıyoruz
18 Ağustos / 14:00-16:00 – Çamurdan Heykel: Başka Dünyadan Gelen Canlıları Ağırlıyoruz
23 Ağustos / 14:00-16:00 – İleri Dönüşüm: Evdeki Malzemelerden Cüzdan Ve Mızıka Yapıyoruz
25 Ağustos / 14:00-16:00 –Orf Müzik Tekniği İle Vücudumuzla Müzik Yapıyoruz
31 Ağustos / 14:00-16:00 – Büyüten Eğlendirici Atıştırmalıklar Hazırlıyor Ve Tadıyoruz
01 Eylül / 14:00-16:00 – Güçlendiren Eğlendirici İçecekler Hazırlıyor Ve İçiyoruz
06 Eylül / 14:00-16:00 – Parayı Öğreniyoruz: Kendi Kumbaralarımızı Tasarlıyoruz
08 Eylül / 14:00-16:00 – Ailemle Pilates Yapıyoruz
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: akbatı avym , yaz okulu

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz