Akbatı 5. yılını kutladı!

Akkök Holding iştiraklerinden Akiş GYO’nun sahibi olduğu Akbatı Alışveriş ve Yaşam merkezi 5. kuruluş yıldönümünü 25 Eylül, Pazar günü kutladı.

29 Eylül 2016 09:29
Akbatı 5. yılını kutladı!
Saat 16.00’da sahne alan Sibel Tüzün, seksenlerin ve şimdilerin en sevilen şarkılarını seslendirdi. Popüler yabancı müzikleri de repertuarına alan Tüzün, Akbatı ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği 5. Yıl Kutlama Konseri’nde, 5. yıl pastasını kesti.Havuz önünde gerçekleştirilen konsere ziyaretçiler büyük ilgi gösterirken, Sibel Tüzün sahnede Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin 5. yaşı için şarkılarının yanı sıra şunları söyledi: “Bu kadar cıvıl cıvıl ve yaşam dolu olan Akbatı’da, sizlerle buluşmaktan çok memnunum adeta sizleri ‘fan’larım gibi hissediyorum.”Açıldığından bu yana renkli etkinliklere ev sahipliği yapan, ulusal ve uluslararası çok sayıda ödülü olan Akbatı, bugüne kadar gerçekleştirdiği çok özel konserler geçidine, 5. yıldönümü kutlamasında pop müziğin yıldızlarından Sibel Tüzün’le gelen coşku dolu bir konseri daha eklemiş oldu. Büyük ilgi gören konserde izleyiciler birbirinden keyifli şarkılara eşlik ederken Tüzün, sahnede davul çalarak orkestraya eşlik etti.Kutlamalar çerçevesinde 19-23 Eylül tarihleri arasında kelebek temalı çocuk etkinlikleri hayata geçirilirken, 24 Eylül’de Oyuncaklar Ülkesi Çocuk Tiyatrosu adlı tiyatro oyunu ziyaretçilerin çocuklarına sunuldu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Akbatı

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz