Akasya Kültür Sanat Yıldızları Ağırlamaya Devam Ediyor…

Ekim ayı boyunca birbirinden ünlü isimleri ağırlamaya devam edecek olan AKS, 7’den 70’e herkes için müzik, tiyatro, sanat ve eğlencenin adresi olmaya devam ediyor. Her ay dopdolu programı ile sanatseverlerin heyecanla takip ettiği AKS, sınırsız müzik ve tiyatro ile fark yaratıyor.

07 Eylül 2017 15:14
Akasya Kültür Sanat Yıldızları Ağırlamaya Devam Ediyor…
6 Ekim Cuma Türk Rock Müziğinin sevilen gruplarından “Pilli Bebek” AKS ‘de müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşatacak.


7 Ekim Cumartesi Sevinç Erbulak ve Fırat Tanış’ın görkemli oyunculuklarıyla sergilenen “Ayrılık” oyunu AKS’de tiyatro severler ile buluşacak.


12 Ekim Perşembe Nedim Saban tarafından sahneye taşınan ve zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken “Leyla’nın Evi” tiyatro oyunu AKS’ de akıllardan çıkmayacak bir geceye imza atacak.


13 Ekim Cuma ise Türk Rock Müziği dinleyicilerinin beğenerek takip ettiği “Yüksek Sadakat” AKS’ de müzikseverlere ritmi hissettirip, sınırsız bir eğlence yaşatacak.

[resim=20170907resimHD-152258SS][/resim

AKS, Zuhal Müzik işbirliğiyle 17 Ekim Salı farklı bir müzik deneyimi yolculuğu yaşatacak. Unutulmaz performanslara imza atan Doğan Titiz ‘ Drum Workshop’ etkinliğiyle müziğin ritmini hissettirecek.
AKS, konser ve tiyatro etkinlikleri saat 20.30'da başlayacaktır. Biletler AKS Gişe ve Biletix'te... (Drum Workshop etkinliği 20.00’ da başlayacaktır, katılım ücretsizdir.)
AKS Ekim Ayı Programı;
6 Ekim Cuma 20.30 “Pilli Bebek”
7 Ekim Cumartesi 20.30 “Ayrılık”
12 Ekim Perşembe 20.30 “Leyla’nın Evi”
13 Ekim Cuma 20.30 “Yüksek Sadakat”
17 Ekim Salı 20.00 ‘’Drum Workshop’’
AKASYA KÜLTÜR SANAT
Akasya 3. Kat Kültür, Sanat ve Sinema Katı
Akasya , Çeçen Sok. No : 25. Acıbadem – Üsküdar
34660 İstanbul
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: akasya , etkinlik , tiyatro , konser , istanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz