Ah Süreyya Müzikali gala yapıyor!

Kaan Erkam'ın yazdığı Özkan Turgay'ın özgün müziklerini bestelediği ve Atilla Yİiğit’in rejisini yaptığı “Ah Süreyya” müzikali BVS Gruba ait Etiler My Cabaret'te sergilenmeye başlıyor…Kaan Erkam'ın yazdığı Özkan Turgay'ın özgün müziklerini bestelediği ve Atilla Yİiğit’in rejisini yaptığı “Ah Süreyya” müzikali BVS Gruba ait Etiler My Cabaret'te sergilenmeye başlıyor…

24 Nisan 2018 09:56
Ah Süreyya Müzikali gala yapıyor!
Ankara’nın ünlü “Süreyya Gazinosu”nda geçen bu müzikal, her Çarşamba geccesi, yine bir Gazino havasında keyifle izlenecek.

Başrollerini Beste Hoşses, Niyazi Gezer, Kaan Erkam, Bahri Uzkeser, Fatih Yemez ve Cansel Kula’nın paylaştığı 20 kişi kadrosu ile göz dolduran müzikalde Süreyya rolünü genç ve güçlü sesi ile öne çıkan Büşra Alnıtemiz oynuyor.

1985 yılında Ankara Süreyya Gazinosunda geçen müzikal aslında klasik siyah beyaz bir Türk Filminde ne varsa içinde barındırıyor. Münir özkul'dan, Adile Naşit’e, Önder Somer'den Tarık Akan'a hemen hemen her tipleme size çok yakın gelecek. İlk defa duyacağınız keyifli şarkılar ise sizlere hoş zaman geçirtecek.


Her Çarşamba sergilenecek müzikalde her hafta konuk bir Assolist olacak. 25 Nisan’daki gala geccesinde “Assolist” rolünü ünlü şarkıcı Zeliha Sunal oynayacak. 45 dilde şarkı söyleyen sanatçı, tiyatrodaki başarısını kısa da olsa sizlere tattıracak.
Oyunda ayrıca; Süreyya Gazinosunda uzunca bir süre assolistlik yapmış olan gerçek bir assolist” Serpil Benay’da rol alacak… Benay, bu oyunla birlikte 5 yıldır ara verdiği sahnelere yeniden dönmüş olacak…

Oyunda; ayrıca Doğuş’un bir bestesi olan “Aşkzede” adlı şarkısıyla son günlerin gündemde olan şarkıcısı Bahar Gelir’de rol alacak… Bahar Gelir; oyunla birlikte başta “Cumali Ceber” karakteriyle tanıdığımız Halil Söylemez olmak üzere sosyal medya fenomenleriyle rol aldığı klibinin de lansmanını gerçekleştirecek…
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: AH MAZİ MY CABARET

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz