Agency'de eğlence hız kesmeden devam ediyor

Lüks gecce hayatının öncü markası olan Agency’de #DanceLikeWednesday serisi tüm hızıyla devam ediyor.

15 Aralık 2015 12:05
Agency'de eğlence hız kesmeden devam ediyor
Lezzetli yemek, kaliteli servis ve lüks eğlence anlayışıyla misafirlerini ağırlamaya devam eden Agency’de aralık ayında çarşambaları oldukça hareketli geçti. Misafirler tarafından çok beğenilen seri gecelerde, DJ kabininde Cervus, Fuchs, Barış Bertigen’i ağırlayan Agency, ocak ve şubat ayında da birbirinden ünlü isimleri çarşamba geceleri ağırlamaya devam edecek.

Misafirlerini günlük hayatın rutininden uzaklaştırarak lezzet ve eğlence dolu bir yolculuğa çıkaran Agency’de ocak ve şubat ayının takvimi ise şöyle; 23 Aralık’ta Ömür Kara, 6 Ocak’ta Aksak, 13 Ocak’ta Evren Ulusoy, 20 Ocak’ta Cure-Shot. 27 Ocak’ta İzi Ariyel, 3 Şubat’ta Barış Bertigen, 10 Şubat’ta Oze, 17 Şubat’ta Fuchs, 24 Şubat’ta Cervus DJ kabininde yerlerini alacak.

Her biri alanında uzman olan bu isimleri #DanceLikeWednesday serisi altında ocak ve şubat aylarında da ağırlamaya devam edecek olan Agency, tüm konuklarını eğlenceye dahil olmaya çağırıyor.

The Agency hakkında detaylı bilgi ve iletişim için tıklayın.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz