Afife Meyli'de Bülent Özdemir & Hande rüzgarı

Batı Ataşehir’ de geçtiğimiz aylarda açılan Afife Meyli Lokantasında sahne alan Bülent Özdemir, kendi besteleri ve Hande Dönmez’in yorumu ile Türk sanat müziğin klasiklerinden Türkçe ve yabancı pop müziğinin eserlerine kadar çok geniş bir yelpaze ile müzikseverlere geçmişten bu güne uzanan unutulmaz saatler yaşattı.

30 Ocak 2017 15:32
Afife Meyli'de Bülent Özdemir & Hande rüzgarı
Batı Ataşehir’de etrafı yeşilliklerle çevrili, özellikle alışılmışın dışında lezzetli mezeleri ile dikkat çeken Afife Meyli Lokantasında sahne alan Bülent Özdemir, kendi besteleri ve Hande Dönmez ’in yorumu ile Türk sanat müziğin klasiklerinden Türkçe ve yabancı pop müziğinin eserlerine kadar çok geniş bir yelpaze ile müzikseverlere geçmişten bu güne uzanan unutulmaz saatler yaşattı.

"Lale Devri" ve "Cennet " gibi besteleri ile Türk müzik hayatına yön veren en önemli isimlerinden Bülent Özdemir ve muhteşem yorumu ile Hande Dönmez, Afife Meyli Lokantaya gelen müzikseverleri romantik parçalarla hüzünlendirirken, günümüz popüler şarkıları ile de çoşturarak izleyiciden tam not aldı.

Yaptığı muhteşem şarkılarla gönüllerde taht kurmuş “Bestelerin Efendisi Bülent Özdemir” ve muhteşem yorumu ile Hande Dönmez Batı Ataşehir’de kapılarını yeni açan Afife Meyli Lokantasında her Çarşamba ve her Cumartesi saat 22.30 - 02.00 saatleri arasında sahne alacaklar.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: AFİFE MEYLİ LOKANTA

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz