Adı üstünde 'Nadide'

Ne demişler, "Yeter ki boş kalmasın kadehler, yine bulunur içmek için sebepler." Sebebiniz çok yeriniz yoksa size İstanbul'un en nadide meyhanesini öneriyoruz. İş, dert, sıcaklar derken çok bunaldıysanız kendinizi Ege'de bulmak istiyorsanız burası tam sizlik!

14 Temmuz 2018 12:25
Adı üstünde 'Nadide'
Esentepe'nin ara sokaklarında gezerken karşınıza çıkıp sizi Ege'ye götüren, ferah, eğlenceli, sakin ama muhabbeti bol olan Nadide Meyhane, gündüz restoran, gece meyhane konseptiyle İstanbul’un karmaşasından uzakta adeta Ege havasını yaşatıyor.


Usta aşçılarının elinden çıkma lezzetlerin taptaze malzemelerden oluşturulduğu Nadide’nin menüsü de çeşitliliğiyle dikkat çekiyor.. Mezeleri ve otları da, müzikleri ve arada yapılan sirtaki geceleri de kendine özel Nadide Meyhane'nin.


Yunan Müzikleri eşliğinde yemeğinizi yerken isterseniz sirtaki yapabilir, isterseniz de sadece müziğe seyirci olarak lezzetli yemeklerin ve dostlarınızla sohbetin keyfini çıkarabilirsiniz.


İstanbul'un göbeğinde Mavi ile yeşilin nadide bir buluşması olan bu mekan hiç kuşkuusuz gelenlerin favorisi olacaktır.


Gülşen Karaağaç
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: nadide meyhane

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz