Acılı hesap!

Bodrum'da Fiko isimli kebapçı, 11 kişilik hesaba, hem kuver hem de su parası yazdı. Kuvere toplam 132 TL, 17 küçük pet şişe suya da 153 TL veren tatilciler, ‘Kebapları değil ama hesapları acılı olmuş’ diyerek mekanı ağır şekilde eleştirdi.

27 Temmuz 2019 13:31
Acılı hesap!
Bodrum'da bir süredir beach'lerin pahalılığından bahsediliyordu. Hesap kazığı kebapçılara da sıçradı. Yalıkavak'taki 'Fiko' isimli kebapçı istediği yüksek ücretlerle neredeyse Nusret'i bile solladı. Gidenler bir daha gitmeyeceğini söylemeye başladığı konuşulurken önceki gün Instagram'daki 'Hes.app' adresli profile yansıyan bir adisyon, "bu kadar da olmaz artık" dedirtti.

Kişi başı 12 TL kuver alan 'Fiko'nun işletmecileri, birçok mekanın aksine de küçük pet şişe suya 9 TL yazdı. 11 kişilik kuver parası olarak toplam 132 TL ödeyen müşteriler, 17 küçük şişe suya da toplam 153 TL verdi..KUVER BİLMECESİ...

Birçok vatandaş, sosyal medyaya yansıyan bu adisyona "İstanbul'un da Bodrum'un da en pahalı mekanlarında kuver ücreti alındığında ayrıca su ücreti alınmıyor" yorumu yaptı.

Bu arada iddialara göre göre; Yalıkavak'taki mekanda geçtiğimiz akşam bir grup tatilci de gelen hesaba itiraz etti. Kuver olmasına rağmen hesapta su ücretinin ayrıca yazıldığını gören tatilcilerin isyanına işletmeciler, iddiaya göre şu yanıtı verdi: "Kuverin içerisinde su değil peçete ve tuz gibi masanın olmazsa olmazları vardır." Bu açıklama herkesi şoka uğrattı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Fiko Ocakbaşı

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz