Açıkhava Tarkan sevgisiyle doldu taştı!

Konser maratonunun altıncı gecesinde Megastar Tarkan, duygusal şarkılarıyla kalplere dokunduğu, pop şarkılarıyla da coşturduğu Açıkhava’daki sevenlerine yine özel bir gecce yaşattı.

10 Temmuz 2017 11:14
Açıkhava Tarkan sevgisiyle doldu taştı!
Megastar, yeni albümü “10”dan “O Sevişmeler”i Açıkhava’da ilk kez seslendirdi. Şarkının söz yazarı ve bestecisi Ümit Sayın da Tarkan’ı dinlemeye gelenler arasındaydı. Tarkan “O Sevişmeler” öncesi Ümit Sayın’a sahneden severek okuduğu bu şarkı için teşekkür etti.
Yedi konserlik Açıkhava maratonunun altıncı geccesinde Megastar’ı dinlemeye gelenler arasında Emre Eczacıbaşı, Meltem Cumbul, Ümit Sayın, Murat Yıldırım, Elçin Sangu, Ozan Akbaba, Esra Ekmekçi gibi ünlü isimler de vardı.
Yılın “Tarkan Zamanı” devam ediyor
Tarkan, 10 Temmuz tarihinde de Atlantis yapım ve Project Medya organizasyonuyla gerçekleşecek olan “Tarkan fizy Konserleri” ile Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde sevenleri ile buluşacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Tarkan , açıkhava konserleri

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz