8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri Palladium Ataşehir'de!

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, geleneksel hale gelen 'Kendini Şımart' konseptiyle hazırlanan etkinlikleriyle, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor! AVM misafirleriyle tatlı sohbetler eşliğinde, Dr.Gönül Ateşsaçan Aristo Diyeti hakkında merak edilenleri anlatırken, Sen Değiş Dünyan Değişsin’in kurucusu Hale Caneroğlu, mutluluk formüllerini verecek. Ayrıca eğlence dolu sulu boya ve kağıt çiçek yapım atölyelerinde isteyen herkes yeteneğini konuşturup, harika eserler yaratabilecek.

07 Mart 2019 11:02
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri Palladium Ataşehir'de!
Kadınlar isterse, harika eserler yaratabilir, yeme alışkanlıklarını değiştirebilir, kendilerini daha iyi ve mutlu hissedecekleri yeni yollar keşfedip, hayatlarında yeni bakış açıları geliştirebilir. Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, 8-9-10 Mart tarihlerinde geleneksel Kendini Şımart konseptiyle kadınlara özel hazırladığı birbirinden renkli ve güzel etkinliklerle onları, içlerindeki gücü keşfetmeye davet ediyor.


Etkinlik kapsamında, son yıllarda önemli konuşma platformlarında bilgi birikim ve deneyimlerini, örnek teşkil etmesi ve güç vermesi adına insanlarla paylaşan, düşünce lideri ve mutluluk eğitmeni Hale Caneroğlu, ''Sen değiş, dünyan değişsin!'' konulu söyleşi gerçekleştirecek. AVM misafirleriyle tatlı sohbetlerle renklenecek söyleşide, bakış açınız değişebilir.

Dr. Gönül Ateşsaçan, 'Aristo Diyeti ile Yeni Yaşam' konulu söyleşide, bitkisel bazlı beslenmenin sırlarını paylaşıp, aç kalmadan, mutsuz olmadan hızlı ve kalıcı kilo vermenin püf noktalarını anlatacak.


Sulu boya ve kağıt çiçek yapım atölyeleri de çok renkli. Atölyelere katılım sağlayan yetişkinler, birbirinden renkli ve güzel eserler yaratacaklar. Kağıttan çiçek saç tokası ve çiçek buket yapımını öğrenmek isteyenler, bu atölye çalışmalarına mutlaka katılmalı. Sulu Boya Atölyesi, duvara asmalık güzel resimler yapmak için harika bir fırsat. Etkinliklere katılım ücretsiz.

Etkinlik Program Akışı

Kağıt Çiçek Toka Atölyesi / 8 Mart Cuma - 16.00-18.00

''Sen değiş, dünyan değişsin!'' konulu söyleşi - Hale Caneroğlu / 8 Mart Cuma - 18.30

Kağıt Çiçek Buket Atölyesi / 9 Mart Cumartesi 14.00 ve 16.00

''Aristo Diyeti ile Yeni Yaşam'' konulu söyleşi - Dr. Gönül Ateşsaçan / 9 Mart Cumartesi - 15.00

Sulu Boya Atölyesi / 10 Mart Pazar 14.00 ve 16.00

Dinleti / Trio
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: palladium , mekan , video

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz