4 Mevsim Duvarlara Yansıdı

Ramada Plaza Otel, gerek No4 Restoran’da gerek balo salonunda düzenlediği organizasyonlar ve partilerle adından sıklıkla söz ettiriyor.

18 Kasım 2013 13:42
4 Mevsim Duvarlara Yansıdı
Otel sahibi Kemal Erdoğan ve eşi Gül Hanım, Ankara sosyal hayatına bir şeyler katma adına büyük gayret gösteriyor. Bu doğrultuda önceki gecce özel bir partiye daha ev sahipliği yaptılar. Dört mevsim konseptli video mapping partide, duvarlar kimi zaman sonbaharın hüznünü kimi zaman da ilkbaharın coşkusunu yansıttı. Duvarda dans eden iskelet adamlar ya da dansçı kızlar gibi video gösterileri ise partiye ayrı bir renk kattı.

Partinin organizasyonunu ise Eda Durkan ve Başak İnandık ikilisi üstlendi. Erdoğan çiftinin heyecanı, Eda Durkan ve Başak İnandık ikilisinin tecrübesiyle birleşince ortaya keyifli bir gecce çıktı. Geccenin müziklerini ise Can Hatipoğlu yaptı. Gecce müzikleri, katılımcıları ve farklı organizasyonu ile Ankara’da gece hayatının tat vermediğini söyleyenlere cevap verir nitelikteydi.

magazin
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kemal Erdoğan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz