360İstanbul'da Burlesque göz kamaştırdı!

360istanbul’da gelenekselleşen Burlesque Fest, yine hem sanata, hem gözlere hitap etti.

06 Mayıs 2014 17:42
360İstanbul'da Burlesque göz kamaştırdı!
Dünyanın dört bir yanından gelen Burlesque sanatçıları ve geniş kadrosuyla şovlar iki gecce boyunca devam etti.

İki senedir dünyanın ünlü Burlesque sanatçılarının katılımıyla gerçekleştirilen Busrlesque Fest, bu yıl da renkli karelere sahne oldu. Geçen festivallerde gördüğü yoğun ilgiyle bu sene 360istanbul, iki gün üst üste nefesleri kesen şovlar için Burlesque perdesini araladı.


Avrupa’nın ünlü Burlesque sanatçılarının iddialı şovlarına sahne olan 3.International İstanbul Burlesque Fest, renkli şovlar, kostümler, koreografileri ile 360istanbul’da büyük beğeni topladı. Avrupa’da kabare tadında geçen Burlesque Fest, kostümleri, lüks aksesuarları, abartılı makyajıyla sanatla seksapelliğin teatral yorumunu sunarken İtalyan Burlesque yıldızı Vesper Julie ve Hollandalı Burlesque güzeli Fay Loren gecenin starları oldu. Güzellikleri kadar sempatik ve alaycı oyunculukları ile de dikkat çeken Vesper Julie ve Fay Loren Avrupa’nın önde gelen Burlesque sanatçıları arasında gösteriliyor.


360istanbul’da düzenlenen 3.International İstanbul Burlesque Fest’in şovları Hollandalı ünlü sanatçı Shai Shahar tarafından sunuldu. Ünlü Flamenko dansçısı Cris Candela, elektro keman performansı ile dikkat çeken Giselle Tavilson, dans ve müziğiyle beğeni toplayan Mishka ve daha birçok performans sanatçısı festival havasındaki geçecek iki gecede şovlarını sergiledi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: 360İstanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz