360istanbul’da Burlesque Fest ile şov zamanı...

360istanbul’da gelenekselleşen Burlesque Fest, yine hem sanata, hem gözlere hitap edecek. İki senedir dünyanın ünlü Burlesque sanatçılarının katılımıyla gerçekleştirilen Busrlesque Fest, bu yıl da renkli karelere sahne olacak. Geçen festivallerde gördüğü yoğun ilgiyle bu sene 360istanbul, iki gün üst üste 2 Mayıs Cuma ve 3 Mayıs Cumartesi geccelerinde nefesleri kesecek şovlar için Burlesque perdesini aralıyor.

25 Nisan 2014 15:19
360istanbul’da Burlesque Fest ile şov zamanı...
Abartılı ve alaycı bir şekilde dansla oyunculuğu birleştiren Burlesque, renkli şovlar, kostümler, dans koreografileri, hatta biraz seksapellik ile ön plana çıkıyor. İki yıldır ünlü Burlesque şovlarına ev sahipliği yapan 360istanbul, yine sanat ve eğlencenin birlikteliğinden doğan gösterilerle, Avrupa’nın ünlü Burlesque sanatçılarının iddialı şovlarına sahne olacak. Özel hazırlanan bir menü eşliğinde Avrupa’da kabare tadında geçecek Burlesque Fest, kostümleri, lüks aksesuarları, abartılı makyajıyla sanatla seksapelliğin teatral yorumunu sunacak.


2 Mayıs Cuma ve 3 Mayıs Cumartesi geccelerinde 360istanbul’da düzenlenecek 3.International İstanbul Burlesque Fest’in şovları Burlesque’in efendisi Hollandalı ünlü sanatçı Shai Shahar tarafından hazırlanacak. Geccenin starları ise İtalyan Burlesque yıldızı Vesper Julie ve Hollandalı Burlesque güzeli Fay Loren olacak. Festival gecelerinde yıldızlar geçidi ise bitmek bilmeyecek. Ünlü Flamenko dansçısı Cris Candela, elektro keman performansı ile dikkat çeken Giselle Tavilson, dans ve müziğiyle beğeni toplayan Mishka ve daha birçok performans sanatçısı festival havasındaki geçecek iki geccede şovlarını sergileyecek. Tüm bu nefes kesen şovlara üç perdelik bir menü de lezzet katacak. Burlesque Fest için özel hazırlanan menünün final perdesi ise tabi ki gecenin tutkusuna yakışır bir tatlı olacak.

Her yıl daha da zenginleşen şovları ile büyük ilgi toplayan Burlesque Fest, üçüncü kez 360istanbul’da çarpıcı koreografiler ile renkli görsel şovlar sunacak. İki gecce de izleyenleri sürprizlerin beklediği 3.International İstanbul Burlesque Fest’te hem eğlenmeye hem de heyecanlanmaya hazır olun...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Burlesque , 360istanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz