360istanbul’da Burlesque gösterileri, göz kamaştırdı!

360istanbul, gelenekselleştirdiği İSTANBUL AMSTERDAM BURLESQUE FEST’in ikincisini düzenledi. Hollanda Kraliyeti Başkonsolosluğu’nun da desteği ile düzenlenen etkinlikte, orijinal burlesque gösterileri izleyenleri büyüledi.

03 Mart 2013 13:19
360istanbul’da Burlesque gösterileri, göz kamaştırdı!
İstanbul & Amsterdam BurlesqueFest, 360istanbul’da ikinci kez perdelerini açtı. Sanat ile seksapelliğin birlikteliğinden doğan muhteşem Burlesque gösterileri, izleyenlerin nefeslerini kesti. Hollandalı ünlü Burlesque sanatçılarının sahne aldığı şovlar ayakta alkışlandı. Bu özel geccede muhteşem kostümler, abartılı makyajlar, lüks aksesuarlarla, seksapelliğin teatral yorumu ön plandaydı.

Hollandalı ünlü Burlesque sanatçılarından Shai Shahar’ın önderliğinde düzenlenen İSTANBUL AMSTERDAM BURLESQUE FEST, çarpıcı koreografileriyle renkli dakikalara sahne oldu. Bursleque kızlarının cesur şovları ile heyecan tüm gecce devam etti. Sanatla seksapelin karışımıyla sahnedeki köpük dolu bir küvette yürekleri hoplatan şovlar sergilendi. Tüm dünyadaki orijinal Burlesque gösterilerinden izler taşıyan gecede ünlü burlesque sanatçısı, Fay Loren geccenin yıldızı oldu. David Severins’in sürpriz dolu dansları büyük beğeni topladı. Müzikal gösteriler, erotizmi ve dansı bir arada yaşattı.


foto...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: 360istanbul , Burlesque , Fay Loren

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz