3 adamın 2 si Sahne İstanbul'da eğlendi!

Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak Sahne İstanbul'da Yıldız Tilbe ile felekten bir gecce çaldılar.

29 Mart 2014 17:07
3 adamın 2 si Sahne İstanbul'da eğlendi!
Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, otoriteler tarafından ‘Avrupa’nın en iyi gecce klübü’ olarak değerlendirilen Sahne İstanbul’da önceki gece bir kez daha sahnedeydi.


Farklı tarzı, birbirinden güzel besteleri, ve kendine has yorumuyla 20 yıldır milyonlarca müzikseverin gönlünü fetheden sanatçı, kendini izlemeye gelen 500ü aşkın hayranına yine muhteşem bir gecce yaşattı.

Tilbe’yi dinlemeye gelenler arasında ‘3 Adam’ programının sunucularından Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve BKM Mutfak ekibi oyuncuları da vardı. Oturdukları locadan şarkılara eşlik eden genç oyuncular sık sık ayağa kalkarak Sahne İstanbul’daki coşkuya ortak oldular.


Program boyunca Tilbe’nin söylediği şarkılarla eğlenen Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak geccenin en ilgi toplayan ikilisi oldu. İki genç adam ve arkadaşları BVS Group’a ait Sahne İstanbul’un nezih, kaliteli ve eğlence dolu atmosferinde olmanın ayrıcalığıyla sabahın ilk saatlerine kadar süren müzik dolu saatler yaşadılar.

Tüm sevilen eski ve yeni şarkılarını söyleyen Yıldız Tilbe geçtiğimiz programlardaki renkli sahne kıyafetlerinin aksine oldukça sade ve iddiasız, siyah renkli bir elbise giymişti.

Programında isteklere de yer veren sevilen şarkıcı, konuklara hem duygu sağanağı yaşattı hem de onları coşkuyla eğlendirip, hop oturup hop kaldırdı. Sahne İstanbul’da eğlence sabahın erken saatlerine kadar, kah duygusal, kah hareketli şarkılarla devam etti.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Sahne İstanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz