29 yenilen yüzüyle kapılarını açtı!

1993'den beri yeme-içme trendlerini belirleyen 29, Ulus’ta İstanbul Boğazı'na hakim benzersiz konumunda, yenilenen dekorasyonu ile misafirlerini ağırlamaya başladı.

30 Mayıs 2018 17:56
29 yenilen yüzüyle kapılarını açtı!
'29' mükemmeliyetçiliği ile hem bir İstanbul klasiği, hem de dünyanın en iyi restoranlarından biri olarak kabul ediliyor. İstanbul'un en güzel manzarasına sahip konumu ve içeride her adımınızda karşılaştığınız kıymetli sanat eserleri ile de '29' farkını ortaya koymaya devam ediyor.

25 yıldan bu yana lezzet ve eğlenceyi bir arada üstün kalite anlayışı ile sunan 29, klasik ve modern unsurları harmanlayan yepyeni tarzı ile İstanbul yeme-içme sahnesine heyecan getiriyor. Modern yorumlar katılarak yenilenen logo da markanın dinamik ve şık duruşunu yansıtıyor. Mekânda yaşatılmak istenen rahatlık ve şıklığı temsil eden modern çizgilerden tasarlanan yeni logodaki ton farklılarında ise gece ve gündüzden alınan ayrı keyiften yola çıkıldı. Logonun yanı sıra tümüyle yenilen şık ve modern dekorasyon, uluslararası ödüllere sahip Zeynep Fadıllıoğlu ve ZF Design ekibinin imzasını taşıyor.


Restoran ve club olarak hizmet vermeye devam edecek olan 29, ferah oturma alanları ve terası ile yemek keyfini ikiye katlarken, club tarafında kaliteli müzikleri ile eğlenceyi geç saatlere kadar devam ettirecek.


Yemek alanında konumlanan açık pişirme alanı mekânın dinamizmini yansıtırken, misafirlerin menüdeki benzersiz lezzetlerin hazırlanmasına tanık olmalarını da sağlıyor. Yeni lezzetlerle zenginleşen menüde ‘Tütsülenmiş Steak Tartar’, ‘Somon Pomelo Salata’, ‘Kilde Pişmiş Mercan’, ‘Odun Ateşinde Pişmiş Kuzu Kol’ ve ‘Bütün Deniz Levreği’ mutlaka denenmesi gerekenlerden. Menüde yer alan tadımlık yemeklerin yanı sıra 2-4 kişilik paylaşımlıklar da öne çıkıyor.


Zengin ve yenilenen menüsünde Türk lezzetleri ile dünya trendlerini en rafine şekilde birleştiren 29, iddialı lezzetleri ve sunumları ile misafirlerini öğle ve akşam yemeklerinde ağırlayacak.


Adnan Saygun Caddesi Ulus Parkı İçi No:1 Ulus
0212 358 29 29
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: 29

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz