21. Yüzyılın Sarayı: Kaşıbeyaz Bosphorus

Boğaz'ın yeni gözdesi Kaşıbeyaz Bosphorus, Osmanlı motiflerinin modernize edilmesiyle hazırlanmış dekorasyonu ve geleneksel Türk Mutfağı'nın usta ellerden çıkmış tatlarıyla, sizi 21. yüzyıl sarayına davet ediyor.

14 Ağustos 2014 15:04
21. Yüzyılın Sarayı: Kaşıbeyaz Bosphorus
Boğaz'ın eşsiz manzarası, Osmanlı motiflerinin modernize edilmiş hali ve Geleneksel Türk Mutağı'nın şahane yemekleri... Kaşıbeyaz Bosphorus, bütün bu özellikleri ve daha fazlasıyla, adeta bugünün modern sarayı.


Girişteki ana salonu, ikinci katındaki 100 kişilik kapalı ve açık alanları, üçüncü katındaki 100 kişilik açık 100 kişilik kapalı VIP salonu ile bir sarayın büyüklüğü aratmayacak binası ve konumu Kaşıbeyaz Bosphorus' un heybetini açıklamaya yetmez. Ayrıca VIP çim localar, en üst katında teras gibi ayrıcalıkları da bünyesinde barındıran mekan, kendinizi ve misafirlerinizi kral ve kraliçeler gibi hissetmek istiyorsanız tam aradığınız mekan.


Mekanın kendisi gibi mönüsünün zenginliği de dikkat çekiyor. Kaşıbeyaz Bosphorus'un usta şefleri önce gözünüze sonra damaklarınıza ziyafet sunuyor.

Eğer siz de kendinizi kral/kraliçe gibi hissetmek istiyorsanız istikamet Kaşıbeyaz Bosphorus
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kaşıbeyaz

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz