2 Hece'den sihirli kokteyller!

Bakırköy Botanik Park içerisinde bulunan 2 Hece'de keyifli sürprizler ile buluşmaya hazırlanın.

11 Ağustos 2017 11:41
2 Hece'den sihirli kokteyller!
Botanik Park içerisinde bulunan 2 Hece'de göl manzaralı bir kaçamak yapabileceğiniz mekanda misafirlerin memnuniyeti için yapılan sürprizlerin sınırı yok. Meşhur kahvaltısı ve nargile çeşitliliği ile bilinen mekanda alkolsüz kokteyller de bir harika. 2 Hece'nin şimdi de sizler için yarattığı kokteylin adı "ABRAKADABRA". Renkli dekorasyonu ve görenleri hayran bırakan göl manzarası eşliğinde sizler de bu kokteyli deneyimlemek isterseniz diye düşündük. Bakalım sunumu sihirli olan bu kokteyl nasıl yapılıyormuş?
100 gram kırık buz parçalarını 200 ml vişne suyu ile birlikte shakera döktükten sonra 2 cl tekila şurubu*, 2 cl karpuz şurubu, 2cl çilek şurubu ile harmanlayıp ortalama 30 saniye shake ediliyor. Çilek şurubu ile harmanlayıp ortalama 30 saniye shake ediliyor.
Ardından önceden hazırladığımız buzlu bardağın içine shakerda hazırlanan karışım ekleniyor ve önceden hazırlanan kutu içerisindeki gizli bölmeye kaynar su eklenir. Veeee AB-RA-KA-DAB-RA!!!! :)


NOT: Bu kokteyl sadece 2 Hece'nin baristaları Ceren Bakır ve Emre Köse'ye ait olan özel bir karışımdır ve bir kopyası daha yoktur.

*Tekila şurubu kesinlikle alkolsüzdür.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: 2 Hece , sihir , kokteyl , alkolsüz mekan , Bakırköy

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz