"1841" Tünel açılıyor!

Gülsün Sami ve aslen Ankara'lı yeni Beyoğlu'lu Ali Sayar "Hıdivyal Palas'da buluştular.

06 Kasım 2013 11:58
"1841" Tünel açılıyor!
Tünel'in en görkemli binalarından biri olan "Hıdivyal Han" veya "Hıdivyan Palas" İstanbul'un Avrupa esintileri taşıyan ilk oteli olarak "1841" yılında açıldı. O yıllarda "Hotel D'angleterre" olarak anılan mekanın konukları arasında Pierre Loti de vardı. Ünlü "Lebon" pastanesi de bu binada hizmet verdi.

Yaşantısının önemli bir bölümünü doğup büyüdüğü Beyoğlu'nda geçiren, Gülsün Sami ile aslen Ankaralı, yeni Beyoğlulu Ali Sayar "Hıdivyal Palas'da buluştular.

Ankara, İstanbul ve Bodrum'da birçok başarılı projeye imza atan Ali Sayar, gecce hayatının ve Galatasaray camiasının en sevilen ve takdir edilen işletmecilerindendir... Gülsün Sami'nin ise Bodrum'da başlayan işletmecilik deneyimleri İstanbul'da sürüyor.

İsmini binanın yapılış tarihinden alan "1841" giriş katı ve terastan oluşuyor...

Teras katında tüm gün hizmet verecek olan mekanın, giriş katında haftanın bazı günleri misafirler DJ. Ali Sayar ile eğlenecek, bazı günlerde de canlı performanslara şahit olacaklar...

Haftanın 7 günü açık olacak "1841"de her türlü kutlama ve davet yapılabilecek...

KUMBARACI YOKUŞU NO 79/D BEYOĞLU TEL 0212 243 7107
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Gülsün Sami , Ali Sayar , 1841

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz