15. Gecce Mekan Oscarları Aralık'ta!

Türkiye’nin en önemli organizasyonlarından biri olan ve 14 senedir her yıla damga vuran Gecce Mekan Oscarları ödül töreni bu yıl en görkemli haliyle 15. kez gerçekleştirilecek.

01 Eylül 2015 12:33
15. Gecce Mekan Oscarları Aralık'ta!
Yeme-içme sektörüne büyük bir ivme kazandıran, kimselerin yapamadığı ödül törenlerini gerçekleştirerek Türkiye’nin en iyi mekanlarını taçlandıran, mekan sahipleri ile sanatçıları buluşturan Gecce Mekan Oscarları, 15. yılına yakışacak muhteşem bir organizasyon için kolları sıvadı.

Kenan Erçetingöz başkanlığında bir araya gelen Güngör Uras, Güneri Civaoğlu, Ertuğrul Özkök, Fatih Altaylı, Ali Esad Göksel, Arda Türkmen, Sermet Severöz, Dilara Koçak, Hasan Sabuncu, Olcayto Ahmet Tuğsuz ve Mike Norman’dan oluşan Gecce Gurme Kurulu bu yıl da yeme-içme sektörüne en iyi hizmeti veren mekanları Gecce’nin yıldızları arasına dahil edecek.

Ancak bu yıl ülkemizin içinde bulunduğu durum, yaşanan terör olayları, bizi kahreden ve ardı arkası kesilmeyen şehit haberleri nedeniyle her yıl Ekim ayında gerçekleştirdiğimiz Gecce Mekan Oscarları’nı bu yıl Aralık’ta gerçekleştirme kararı aldık.

Çünkü bu kadar acıya, karmaşaya ve ülke yönetimindeki belirsizliğe GECCE Ailesi olarak kayıtsız kalamazdık. Bizi anlayışla karşılayacağınızı ve bizimle aynı duygular içinde olduğunuzu biliyoruz.

Aralık ayında “bugüne kadar hiç böylesini görmedik” nidalarıyla izleyeceğiniz bir Gecce Mekan Oscar Töreni sizleri bekliyor olacak. Gecce’nin 15. yıllık şanlı tarihine tanıklık edeceğiniz ve aklınıza hayalinize dahi getiremeyeceğiniz sürprizlerle dolu bu özel gecce için beklemede kalın.

Aralık ayında her zaman olduğu gibi yine sade ve sadece GECCE konuşuluyor olacak!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz