100 Gecce Dedektifi iş başında!

GecceMekan bir ilke daha imza attı! 17 yıldır yeme, içme ve eğlence sektörünün öncülerinden olan Gecce Yayın Grubu, bu kez de 100 dedektifle Türkiye genelinde mekan soruşturması başlatıyor.

24 Mayıs 2017 08:00
100 Gecce Dedektifi iş başında!
Gecce’nin çok gizli dedektifleri mekan mekan gezecek!

İş, sosyete, sanat, spor ve medya dünyasından gezmeyi ve yeni lezzetler denemeyi çok seven 100 Gecce Dedektifi, mekanları dolaşacak, yorumlayacak, puanlayacak. Mekanları (1) lezzet, (2) dekor, (3) servis ve (4) fiyat olmak üzere 4 kategoride 10 puan üzerinden değerlendirecek 100 Gecce Dedektifi, Gecce Mekan Oscarları’nın sahiplerini belirlemek için gecce gündüz çalışacak.

Peki ama kim bu dedektifler?

Bu çok gizli bilgiyi mekanlar kesinlikle bilmiyorlar. Gerçekler sadece ve sadece Gecce’de saklı.

Yemeyi içmeti sevenler de katılabilir

100 Gecce Dedektifi gerçeğe ulaşmak için tüm imkanlarını devreye sokarken, yemeyi, içmeyi, gezmeyi seven herkes, bu soruşturmanın bir parçası olabilir. E-posta yoluyla gönderilen yorum ve puanlamalar, Gecce Gurme Kurulu tarafından değerlendirmeye alınacak.

Sonuçlar nerede yayınlanacak?

Yapılan puanlamalar anında GecceMekan.com’da, @GecceDedektifi Instagram hesabında, yaz ve kış olmak üzere Gecce Guide dergilerinde yayınlanacak.

Sektörün öncüsü

17 yıldır sektörün öncüsü olan gurmeliğin önünü açan GecceMekan.com, bu yeni uygulamayla birlikte Türkiye’nin en kaliteli yeme-içme haritasını çıkaracak, hem mekanlara, hem de yeme-içme meraklılarına doğru adresleri yansıtacak.
“100 Gecce Dedektifi” ile birlikte Yeme-İçme ve Eğlence sektöründe yeni ve iddialı bir dönem başlıyor.

Biz hazırız.. Ya siz..?
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz